« 1 2
Autor Zpráva
rybarada
Profil
Díky za pomoc, kašlu na to. Rozhodl jsem se, že se budu učit PHP od začátku a nějaké těžké skripty si nechám na potom. Díky všem a promiňte, že jsem otravoval. Adam

------------------------------------------------------------------------------
www.ekoplanta.cz
www.trivet.cz
www.gekonciknocni.iprostor.cz
www.tangrambase.cz
Fisir
Profil
Reaguji na rybaradu [#1]:
Proč na to kašleš? Mně je taky 12 a PHP jsem se naučil tím, že jsem se zeptal na to, co jsem zrovna potřeboval. Postupně jsem se naučil něco tohle, pak támhleto a nakonec tohle. Tak získáš všeobecý přehled a poradíš si i se složitějšími skripty. Nikdy jsem nečetl nějaké knihy o PHP, ani seriály na webu. Jen jsem si našel návod na to, co jsem potřeboval. Pak už jsem si to byl schopný napsat sám.
(No pravda, furt se ptám, ale je mi 12, že.)
Someone
Profil
Fisir:
Proč na to kašleš?
Rybarada má pravdu, matematiku se taky nezačínáš učit od goneometrických funkcí nebo od práce s neznámými, také se nejdříve seznamuješ s prvními početními operacemi jako je sčítání nebo odčítání. Učit se něco ze středu je dle mého názoru kravina.
rybarada
Profil
Someone:
máš pravdu, právě proto začínám od základů.
Fisir: to jsem rád, ze tu nejsem sam 12ti letej.
Ugo
Profil
základy se ale dají s někým projít za den, podle mě je ale lepší se učit z prostředka z jednoduchých hotových skriptů se nechá pobrat hodně informací za krátkou dobu (dokonce bych řek webovej směr DB -> PHP + HTML -> CSS), PHP je opravdu nejlehčí jazyk co znám, takže tady to není neřešitelný problém. jestli máš gtalk, tak já jsem a něm celý den a celý den se v práci nudívám... :-)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0