Autor Zpráva
shooty
Profil
Potrebujem radu. V skratke, užívateľ sa prihlási do "členskej sekcii", kde sa nachádza formulár. Po vyplnení formulára sa údaje odošlú do jeho tabuľky v databáze (každý užívateľ bude mať vlastnú tabuľku v DB). A tu je ten problém. Členská sekcia bude pre všetkých rovnaká, preto potrebujem vedieť, ako docieliť, aby sa po prihlásení užívateľa "A" odoslali údaje do tabuľky "AA", a užívateľa "B" do tabuľky "BB" atď. Vedel by mi niekto poradiť, ako mám tento problém vyriešiť? Dúfam, že som to vysvetlil dosť zrozumiteľne :-) Vopred ďakujem za prípadne odpovede.

Moderátor Joker: Titulek „Aký príkaz použiť?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Tori
Profil
Vypadá to na špatný návrh databáze. Měla by být jen jedna tabulka pro ta data, k ní přidat sloupec id_uzivatele, a pak druhá tabulka uživatelů (id, jméno, heslo, e-mail, ...).
shooty
Profil
Tori:
Lenže ja potrebujem mať tie dáta od užívateľov roztriedené, nechcem ich mať všetky pokope. Ale ak neexistuje iný spôsob, tak to potom budem musieť urobím takto.
Joker
Profil
shooty:
Lenže ja potrebujem mať tie dáta od užívateľov roztriedené, nechcem ich mať všetky pokope.
Na třídění a řazení jsou podmínky při výběru dat.

Jednoduché pravidlo: Přidání nebo změna záznamu v aplikaci nesmí způsobit změnu datového modelu.

Založení nového uživatele se má v databázi projevit založením nového záznamu anebo aktualizací stávajících (tj. INSERT anebo UPDATE), ale ne změnou struktury databáze (zakládání/mazání sloupců, přidávání/odebírání tabulek)
shooty
Profil
Vedel by mi niekto prosím napísať script, ktorý by som tam mohol použiť? Ja som začiatočník, a ešte sa veľmi do toho nevyznám...
nemeja
Profil
co třeba použít google?
tady je například jednoduchý návod na administraci

Pokud bys stejně nevěděl, dej to do sekce Práce a zakázky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0