Autor Zpráva
Animus
Profil *
Vytvořil jsem formulář pro vkládání informací do databáze(vše funguje jak má). Jde oto, že když si do formoláře znovu najedu, chtěl bych aby se v rámečku pro zápis načetly již uložené informace z databáze. Zkoušel jsem to s proměnnýmy přes atribut value, ale neúspěšně.
shaggy
Profil
Animus:
přes atribut value, ale neúspěšně.
Tak máš asi niečo zle, keďže takto sa to bežne robí. Možno by pomohla ukážka kódu.
Animus
Profil *
<form action="uloz.php" method="post">

<input type="text" name="datum_1" size="20" maxlength="40" />

<input type="submit" name="odeslat" value="odeslat informace" />

</form>

Formulář odkazuje na stránku která uloží informace do databáze, následně jde přejít na stránku kde se tyto informace zobrazují. Pak je možnost jít opět do tohoto formuláře a informaci změnit. Zřejmě do ...input type="text"...půjde nějak vložit value s proměnou, ale jak to netuším, možná existuje i jiná možnost.
Bertram
Profil
Když budeš chtít (obecně), aby jsi měl formulář předvyplněný daty z databáze, měl by jsi znát nějaký identifikátor tohoto záznamu, aby jsi je mohl z databáze vytáhnout a vložit do atributů value.
shaggy
Profil
Animus:
Zkoušel jsem to s proměnnýmy přes atribut value
půjde nějak vložit value s proměnou, ale jak to netuším
Nemáš pocit, že si odporuješ? Písal si, že si to skúšal a potom napíšeš, že nevieš ako na to. Okrem toho, v tvojom kóde nemáš ani riadok php, žiaden náznak, že by si niečo také skúšal.
Čo si teda vlastne urobil, čo ti nefunguje a čo potrebuješ od nás?
Animus
Profil *
Bertram:
měl by jsi znát nějaký identifikátor tohoto záznamu

<? 
    $spojeni = mysql_connect("mysql.webzdarma.cz", "už. jméno", "heslo");
mysql_select_db("databáze", $spojeni);
$vysledek = mysql_query( "SELECT * FROM vystup", $spojeni);


while ($zaznam = mysql_fetch_array($vysledek) ): 
    
    echo $zaznam["datum"];
    endwhile;
    
    ?>


Takle načítám data z databáze, ale nevím jak tuto hodnotu načíst i do atributu value.
Bertram
Profil
Animus
Z dodaných informací nevím jak, co a kdy zobrazovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0