Autor Zpráva
NouF
Profil
Ahoj,

požádal bych vás o informaci. Mám vlastní stystém pro "klany" chtěl bych trochu lépe zapracovat změnu titulků stránky. Můžete mi někdo nahodit nitku jak to nejlépe předelat? Do ted jsem měl na indexu cca 20 podmínek který rozpoznávaly prazdnou adresu od textu (http://.........cz/news; http://......cz/news/odkaz-na-danej-clanek) když byla prázdná byl definován text kterej se vložil do hlavičky. Když tam něco bylo byla spuštěna podmínka které podle url hledala daný titulek.

Jak lépe tohle rešit? Mohu napřiklad definovat titulek v každé stránce (stránka news.php je podminkou větvena na if(id..) a else ..) Mohu ukecat index php abych v každém souboru si definoval titulek?

popřípadě jestli máte lepší řešení sem sním.

Děkuji
mimochodec
Profil
Na začátku index.php si vytvoř pole, ve kterém budeš mít pro každou stránku její title, název souboru, text položky menu, případně description..
Pak vždycky na patřičné místě pro danou hodnotu sáhni - na základě toho, pro jakou stránku ten údaj potřebuješ.
Str4wberry
Profil
Různé způsoby nastavení různých titulků při skládání stránek jsem popsal zde.
NouF
Profil
Moc díky pánové :)
Lamicz
Profil
NouF:
Čus, máš tam dost vážnou bezpečnostní chybu - admin
NouF
Profil
Lami to si se až tak nudil? .)


ale díky za info


Kdyby jsi byl od té dobroty mohl by jsi mi napsat kde jsi co našel. System koduju dávno jinej je možné že už to tam neni ale je taky možné že to tam ještě je. NouF <šnek> email <botka> cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0