Autor Zpráva
roman_an1
Profil
zdravím, mám takový problém chci si vytvořit tabulku pomocí php ale nějak mi jo to nevkláda..připojenej samozřejmě jsem. Poradí někdo?

$databaze = @mysql_select_db("pokus") or die  ("Databáze pravděpodobně neexistuje nebo nemáte dostatečná práva!");
 $sql = mysql_query("CREATE TABLE '$login' (id int(15) NOT NULL PRIMARY KEY, nazev varchar(15));", $databaze ); 
mimochodec
Profil
roman_an1:
Jestli chceš pro každý login vytvářet extra tabulku, tak je to hodně špatně. Zkus naznačit, co se snažíš vytvořit a určitě ti tady někdo poradí lepší řešení.
roman_an1
Profil
mimochodec

jo taaak jo jo..to je pravda chtěl jsem si pro každého něco vložit novou tabulku..ale můžu to udělat i podle řádků ale stejně ikdyž napíšu tohle
$sql = mysql_query("CREATE TABLE pokus (id int(15) NOT NULL PRIMARY KEY, nazev varchar(15));", $databaze );
tak mi to hodí chybu Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in D:\EasyPHP-5.3.9\www\zavazna_objednavka.php on line 34
Someone
Profil
$sql = mysql_query("CREATE TABLE pokus (id int(15) NOT NULL PRIMARY KEY, nazev varchar(15));", $databaze );
Tady by mělo být připojení, né výběr databáze (aspoň myslim).
roman_an1
Profil
roman_an1

jo tak už mi to frčí :) díky
mimochodec
Profil
roman_an1:
chtěl jsem si pro každého něco vložit novou tabulku..ale můžu to udělat i podle řádků

Tak to udělej. Je mezi tím větší rozdíl, než se ti asi zdá.
roman_an1
Profil
no jako byla by to blbost..zvytečně by bylo přetabulkováno


mimochodec:
a ještě jeden dotaz jak bude vypadat php dotaz když potřebuju aby se mi data z jedné tabulky překopírovala do druhé :)
napadlo mě něco takového :
$sql2 = ("insert into pokus select * from pokus2"); ? ale to nějak nejede :D
Majkl578
Profil
roman_an1:
a ještě jeden dotaz jak bude vypadat php dotaz když potřebuju aby se mi data z jedné tabulky překopírovala do druhé :)
Nikdy nezakládej duplicitní témata pro tentýž dotaz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0