Autor Zpráva
Orlando
Profil *
Ahoj, mám problém se selectem, vyberu první select "cat_0" a odeslu form, vyní se zobrazí další select "cat_1", vyberu položku a odešlu form, zobrazí se další select "cat_2", vyberu položku a dam odeslat form. Teď ale změním položku v prvním selectu a dam odeslat form, jenže bych měl vidět jen ten druhý select ale přitom vidím všechny které jsem předtím vybral, proč tomu tak je, jde to nějak ošetřit? Děkuji za pomoc.

<select name="cat_0">
<option value="0">Vyberte...</option>
<option value="1">A</option>
<option value="2">B</option>
<option value="3">C</option>
</select>
Borius
Profil
Orlando:
Není patrné, jak můžeš změnit select ‘cat_0’, pokud ten jsi měl zobrazený předtím, ale nyní již ne, nyní máš zobrazený select ‘cat_2’.
1) Vracíš se zpátky v historii?
2) Nebo formulář nezpracováváš na serveru pomocí PHP, ale v prohlížeči javascriptem?
3) Nebo v každém kole vrátíš tentýž formulář, kde toliko přidáš další select?
peta
Profil
1. vyberu první select "cat_0" a odeslu form
2. nyní se zobrazí další select "cat_1" - a ten prvni se zobrazuje tez nebo ne? Nebo hodnotu prenasis pres input type=hidden?
3. vyberu položku a odešlu form
4. zobrazí se další select "cat_2" - viz bod 2, pro hodnotu sel 1 a 2
5. vyberu položku a dam odeslat form
6. - co se ted zobrazi? predpokladam, ze se zobrazuji vsechny tri
7. Teď ale změním položku v prvním selectu a dam odeslat form
8. jenže bych měl vidět jen ten druhý select ale přitom vidím všechny které jsem předtím vybral
To mas asi neco v programu spatne, ne? Porovnam vybranou hodnotu s predchozim stavem ulozenym treba do session. Zjistim, ze se zmenil prvni, tak nuluji druhy a treti select. Nebo, jak jinak chces poznat, ktery select se zmenil?
Pripadne by slo ke kazdemu select prenaset navic skryty input s predchozim stavem, misto session.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0