Autor Zpráva
Cheetah
Profil
DDV.
Potreboval bych poradit s neciom, co fungovavalo a uz ani nevim, kdy prestao fungovat :-) Mam tu jeden parser, ktery stahne data ze stranky a rozhazi je do tabulky. Delal jsem to takto:

$url = "http://www.interactivebrokers.com/cgi-pub/stock_search.pl?symbol=A&NYSE.html=Submit";
$contenct = implode( '', file( "$url ") );

jenze ted mi to hlasi "failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request".

zkousel jsem to i pres $content = file_get_contents($url); ale to same. Zvlastni na tom je, ze napriklad www.google.com timhle zpusobem stahnu bez problemu. Fungovat to prestalo zrejme pri zmene na strane serveru. Nemuzu pouzit CURL a zda se mi to i z bytecne, kdyz to vsechno mam uz hotove, jenom tam nejsem schopen dostat ten zdroj :-). V php.ini je allow_url_fopen = On

Nevi nekdo, jak 100hoven?

Diky!
JF

Moderátor Davex: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Tori
Profil
Přidali si tam kontrolu. Pokud nepošlete na server hlavičku s identifikací prohlížeče, tak server vyhodí Bad Request. S cURL mi to funguje ok. Alternativní způsob je např. stream_context_create + file_get_contents (zkoušela jsem jen zběžně a nepodařilo se, nemám s tím zkušenosti).
Cheetah
Profil
Tori:
Muzes mi, pls, ukazat tvoji casto kodu, se kterou ti to funguje? Ja jsem pridal user_agent="Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0" do php.ini a porad to nejde...
Dik!
JF
Cheetah
Profil
Tohle mi totiz sice nevrati zadnou chybu, ale ani nevypise tu stranku:
$c = curl_init();
curl_setopt($ch,CURLOPT_USERAGENT,'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.13) Gecko/20080311 Firefox/2.0.0.13');
curl_setopt($c, CURLOPT_URL, $url);
$contents = curl_exec($c);
curl_close($c);
echo $contents;



Vyreseno, melas pravdu, mel jsem tam blbej preklep! :-)))
Diky moc za pomoc a nakopnuti spravnym smerem :-)
JF

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0