Autor Zpráva
B1abla
Profil *
Ahoj, pokusím se vysvětlit co potřebuji vyřešit.

mám stránku index.php, na které se pozvaný uživatel zaregistruje a poté se klasicky pod svým nickem přihlašuje. Po přihlášení přes SESSION se oběví stránka prihlaseni.php, na které je mimo jiné "div - turnaj" -> tento "div" je rozdělen na devět "divů označených jako pozice 1 až 9, sloužících k zapsání do turnaje. Pro lepší představu je to skoro stejné jako on-line poker, kolem obrázků pokrového stolu je devět míst do kterých se hráči logují aby mohli hrát.

Já potřebuji vytvořit nejspíš script .php, který přihlášeného uživatele přihlásí do turnaje na jim vybrané pozici 1 až 9 a poté se v "divu - např. pozice 1 oběví jen nick uživatele a možnost se z turnaje odhlásit. Bud rád za jakékoli rady či odkazy jak to vyřešit.

Snad jste pochopili o co mi jde, jsem začátečník a s tímto si nevím rady
Darker
Profil
Musíš si někam ukládat jednotlivé turnaje, dále musíš mít tabulku hráčů, která bude (mimo jiné) obsahovat ID turnaje a pořadí (1-9)

Tabulka uživatelé:
id   |  username | pass (hash!)  |  turnaj  | poradi
Tabulka turnaje
id |  name |  narade
B1abla
Profil *
ano, mám vytvořenou tabulku safe_user, zde jsou zaregistrovaní uživatelé -> jmeno, příjmení, nick .... , další tabulka se jmenuje turnaj, zde chci zadavat turnaje a pokud jsem tě správně pochopil potřebuji ještě jednu, do které se budou uživatelé přihlašovat pokud budou mít zájem si zahrát.

Ale nejsem si jistý ani třeba formulářem, jaky nastavit action u formuláře, atd...

nedokážu si totiž představit co mám vlastně udělat. Potřeboval bych nakopnout nějakou podrobnější kostrou
Darker
Profil
B1abla:
pokud jsem tě správně pochopil potřebuji ještě jednu
Ne, nepochopil. Jasně jsem ti ve schématu vyznačil data která ti v tabulkách chybí. Další nepotřebuješ.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0