Autor Zpráva
Tomasekkk
Profil *
Ahoj, prosím o radu. Mám subdomény u domény. Každá subdoména má jiné sitemap, který generuji přes generator.php?id=XXX. Přes HTACCESS to nemohu řešit, protože bych musel každé ID pro každou subdomenu generovat. Proto se ptám, existuje možnost jak přes header() nebo nějakou jinou funkci udělat to, aby po zavolani podkategorie.domena.cz/sitemap.xml se nacetl generator.php?id=XXX ?? Mám přes preg_match udělané pravidlo, ale netuším jak "namapovat" soubor generator.php, tak aby se na něj nepřesměrovával a chovalo se to jako soubor sitemap.xml. V htaccess mi to fungovalo, ale teď bych to rád vyřešil přes PHP. Děkuji Vám
Darker
Profil
V každé subdoméně přesměruj sitemap.xml na PHP skript co ti generuje XML a v něm pak parsuj request url. Musíš mít někde nějakou asociaci mezi ID a názvem subdomény, jinak jsi nahraný. Nechápu ale, proč jako ID nepoužíváš přímo název subdomény.
Tomasekkk
Profil *
Ano, to já mám udělané. Přes preg_match, ale přes co jej přesměrovat? header 301 přesměruje primo na generator.php?id=XXX, tzn. soubor nebude subdomena.domena.cz/sitemap.xml ale subdomena.domena.cz/generator.php?id=XXX :-(


Ty jo. mě to vůbec s tím ID (název subdomény) nenapadlo :-( Už jsem to opravil. Moc děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0