Autor Zpráva
Freeway
Profil *
čau, mám stránkování uděláno pomocí tohoto skriptu, ale chtěl bych aby se mi zobrazovali v tom seznamu stránek jen první tři a poslední
asi takto : 1 2 3 ... 15

<? 
      if ($strana>1){echo "<a title=\"Zacatek\" class=\"styl1\" href=\"index.php?ctrl=1&strana=1\">&lt;&lt;</a> | ";}
      if ($strana>1){echo "<a title=\"Predchozi\" class=\"styl1\" href=\"index.php?ctrl=1&strana=",$strana-1,"\">&lt;</a> | ";}
      for ($i=1; $i<=$pocet_stran; $i++)
{
    if ($i<>$strana) 
    {
        echo "<a class=\"styl1\" href=\"index.php?ctrl=1&strana=",$i,"\">",$i,"</a> | ";
    }
    else 
    {
        echo "<font color=\"#FF0000\">",$i,"</font> | ";
    }//endif
}//endfor

if ($strana<>$pocet_stran)
{
    echo "<a class=\"styl1\" title=\"Dalsi\" href=\"index.php?ctrl=1&strana=",$strana+1,"\">&gt;</a> | ";
}
if ($strana<>$pocet_stran){echo "<a title=\"Konec\" class=\"styl1\" href=\"index.php?ctrl=1&strana=",$pocet_stran,"\">&gt;&gt;</a>";}
//endif
 ?>
Darker
Profil
První a poslední tam už máš, na tři položky seznam omezíš tak, že $i nastavíš na $strana dejme tomu -1 a FOR ukončíš pokud $i>$strana+1.
Freeway
Profil *
Nějak jsem to tvoje řešení nepochopil, protože když jsem to tak udělal tak mi to nevypisuje žádný čísla stránek ... ale jen šipky na posouvání ...
Darker
Profil
Tak jsi to udělal špatně. Navedl jsem tě jak zobrazit jednu stránku před a jednu po aktuální (to je to -1 a +1).
BedyR
Profil
Freeway:
Jak se dostaneš na 4-14 stránku ?


|< předchozí následující >|
první aktualní poslední
1 < 5 > 15

$strana = 1 $strana = $pocet_stran
$strana -= 1 $strana += 1
$strana

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0