Autor Zpráva
Kubo2
Profil
V prvom rade rozmýšľam, či táto diskusia nemala patriť do kategórie O této diskusi.Keď zadáte tri M-ká ((m)(m)(m), samozrejme, bez tých zátvoriek), za sebou bez medzier a iných znakov, privolá to do Vašej alebo niekoho iného diskusie moderátorov.
Toto ma zaujalo a chcel by som niečo podobné použiť v budúcnosti na svojom webe. V podstate matne tuším, ako sa to robí, ale neviem to urobiť naostro.
Neviete niekto poradiť prosím?
---> Za použiteľné rady vopred ďakujem.


Ak by ste nevedeli ani vy, zavolajte moderátorov.
nemeja
Profil
preg_match, jakmile v příspěvku najdeš mm-m, tak dej tématu speciální flag a jinak se obarví/zvýrazní, nevím jak to vzhledově vypadá tady, neměl jsem tu možnost dostat se do mod. rozhraní ;)
panther
Profil
Kubo2:
Ak by ste nevedeli ani vy, zavolajte moderátorov.
volání moderátorů tu neslouží k hraní. Naopak, už teď tě (po odpoledni) vedu v patrnosti jako možného potížistu. Možná jsem jediný, ale nemám rád, když někdo zneužívá věci a funkce k účelu, pro které nejsou stvořené.

Ptal ses i v tématu vedle, jak to moderátory přiláká. Mě to přilákalo, protože jsem v tom vlákně ještě nebyl a zajímalo mě, co tam je. Trojemka jsem si všiml až později.

Jak funguje a fungovalo si můžeš dohledat, řešilo se tu, jak se bude zobrazovat nově.

nemeja:
nevím jak to vypadá tady
hezky :-)


Ale ptal jsi se, jak to funguje. Jak je to tady ti nepovím, ale každopádně při ukládání příspěvku můžeš kontrolovat existenci této kombinace a pak s ní naložit dle svého uvážení.
Joker
Profil
Kubo2:
Na tom není nic až tak komplikovaného (a snad ani tajného), prostě se v příspěvcích vyhledá ten řetězec.
Zezačátku to dokonce nebylo nic složitějšího, než že moderátoři používali normálně vyhledávání.

Každopádně zneužívání přivolávače jen pro upozorňování na své příspěvky je vysoce nežádoucí.
nemeja
Profil
panther:
hezky :-)
Bylo to myšlený tak, že nevím jak se to vizuelně zobrazuje zde v diskusi.
Someone
Profil
[#5] nemeja
Já myslim, že to panther pochopil. :)
Kubo2
Profil
To panther:
"... volání moderátorů tady neslouží k hraní."
Sorry, panther, ale myslel som si, že táto diskusia sa týka aj Vás moderátorov a že viete, ako to volanie funguje. Ukázalo sa, že určite to aspoň Ty vieš ( žiaden iný moderátor nereagoval, takže to nemôžem až tak posudzovať ), a keďže ja som vlastne v tvorbe webu začiatočník, neviem, prečo ma k tomu trocha nemôžeš naviesť.


"... Možná sem jediný, ale pokládám Tě za možného potížistu."

Tak panther,
chcem Ti teď vysvětlit ( doufám že tohle čteš ), že já tady nejsem nato, abych dělal potíže ( 'problémy' je oveľa lepšie slovo ), ale abych jsem se naučil co nejvíc o tvorbě webu, co zatím ješte nevím, protože do budoucna bych chtěl studovat IT a WebDesign.
Str4wberry
Profil
Jak to funguje a jak je to udělané v této diskusi? Ne zrovna šťastným způsobem.

SELECT count(*)
FROM `příspěvky`
WHERE ". getFromSqlByDate("post_time", 10) . " AND forum_id != 30 AND post_text LIKE '%mmm%' AND post_text NOT LIKE '%<div class=\"mod\"%'
Kubo2
Profil
[#4] To Joker:
Prepáčte, ja som to nemyslel tak, že by som chcel upozorňovať na svoje príspevky, prostě ma to zaujalo a chcel sem to vyskoušat, Jestli to funguje .
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Když chceš zjistit, jak fungují modré majáčky, tak si přivoláváš záchranku? :)
Tři emka slouží k přivolání moderátorů ve chvíli, kdy potřebuješ vyřešit problém, se kterým ti mohou pomoci jen oni díky svým moderátorským pravomocem.
Kubo2
Profil
jenikkozak[#10]:
Máš pravdu, nebudem volať záchranku :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kuba2:
Zabřednu-li trochu do historie vzniku této vábničky, je zřejmé, že existuje ještě jeden způsob přivolávání. Občas koukám na noční oblohu, čekám, kde a kdy bude potřeba zásah proti bezpráví v diskusi, kdo vyšle světelný signál… a ono nic. Praxe s SQL dotazem zjevně funguje lépe a na rozdíl od toho typicky batmanovského triku přivolává i Jokera :-) (a ostatní moderátory)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0