Autor Zpráva
vojacem
Profil
Dobry den, nevite o nejake funkci ci skriptu ktery dokaze z kodu jineho webu vytahnout kus kodu? Jde mi o sportovni tabulku kterou z ciste narocnosti nemohu spravovat a tedy bylo by idealni ji nejakym zpusobem 'includovat', je na strance unikatne otridovana, takze neni problem ji identifikovat. V podstate iframe, ale chci vytahnout jen jedinou tabulku.
Keeehi
Profil
Dodej stránku a "unikátní otřídování" a já ti dodám kód.

preg_match("~regulární výraz~", file_get_contents("example.com"), $nalez);
echo $nalez[0];

Problém je, že regulár se musí vytvořit na míru. Nejspíše to bude něco vy stylu ~<div class="tridy">.*?</div>~s ale taky to tak být nemusí.
forseti
Profil *
Tak k tomuto bych se rád přidal. Existují někde na netu fotbalové výsledky formou xml nebo jiného dobře čitelného souboru?

Jinak na webu je toho hafo, ale už ve formě html takže by se to muselo parsovat. Buď pomocí těch regulárů nebo to vytáhnout javascriptem.
vojacem
Profil
Snažil jsem se něco sesmolit, ale nefunguje mi to.
web: http://www.cfbu.cz/redakcni_system/index.php?tabulka=1&soutez=3104
a tabulka: <table class="competitiontable">
ShiraNai7
Profil
vojacem:
Protoze tabulky se nacitaji ajaxem z této adresy
Keeehi
Profil
Ta tabulka se načítá javascriptem zvlášť. Takže ve stránce fyziky není, ale je dostupná na adrese http://www.cfbu.cz/fis_proxy.php?request=fisexternal&ajax=1&division_code=A&competition_code=7OM62011/2012&ajaxtask=reports&reportno=3

<?php
preg_match("~<table class=\"competitiontable\">.*?</table>~", file_get_contents("http://www.cfbu.cz/fis_proxy.php?request=fisexternal&ajax=1&division_code=A&competition_code=7OM62011/2012&ajaxtask=reports&reportno=3"), $nalez);
echo $nalez[0];
vojacem
Profil
Aháááá, toho jsem si nevšimnul :-) Děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0