Autor Zpráva
Euroblb
Profil
Dobrý den přeji všem,

Snad bude mi vědět někdo poradit.
V komodo IDE je fantastická funkce "autocomplete", která mi předepisuje mnou zadané třídy, metody, funkce či proměnné,
bohužel při include(file) tato funkce mi nechce fungovat, nevíte prosím kde by mohl být problém, fungují jen vepsané v daném souboru.
předem děkuji.


Tak už vím, stačilo jen upravit začátky souboru nevimproč ale komodo dělá rozdíly mezi <?php .....?> a <?PHP.....?> ve velkých písmenech.
Euroblb
Profil
Hm tak velkýma pismenama to není, nevím proč ale u PHP souborů vytvočených v dreamveaveru mi to prostě nefunguje.
Spectator
Profil
Euroblb:
Většinou je pro našeptávač potřeba vytvořit projekt. Editor potom celý projekt sleduje a dokáže našeptávat i z includovaných souborů.
Používám NetBeans a tam je tato funkce také. Občas se stane, že i v rámci projektu editor ztratí přehled a nějaké funkce nenapoví.
Euroblb
Profil
Projekt, mno budu muset prostudovat manuál.
Myslel jsem že to bylo těmy velkýmy pismeny, zkoušel jsem vytvočit php soubory v Notepadu++ uložit jako php, a pak to v komodu fungovalo, dřive jsem dlouho používal starší verzi dreamweaveru z kterého mi komodo souubory asi nepřehlodalo, nakonec jsem to vyřešil jednoduchý leč pracným
"přeuložením" Save As -> PHP File(.....).
Teď už autocomplete funguje bezproblému.
Netbeans nepoužívám, jak jsem zmínil, delší dobu jsem dělal v Dreamweaveru, a další přechod s IDE na IDE bych asiuž nechtěl absolvovat :D
Ale děkuji za Tip.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0