Autor Zpráva
Pchd
Profil *
Zdravím!
Mám stránku zaheslovanou (mimojiné) tímto zápisem:

<?php
$heslo = "Tajné heslo";

session_start();
$pass = $_POST['heslo'];

       
if (($pass == $heslo) or ($_SESSION['authuser'] == 1)) {

    $_SESSION['authuser'] = 1;
    
    }else {
        header('location: nová stránka.php ');
        exit();
        }
?>
<?php
session_start();
if ($_SESSION['authuser'] != 1) {
    header('location: nová stránka.php ');
    exit();
    }
?>

A potřeboval bych, aby se mi ta Nová stránka.php otevírala do celého okna (fullscreen) bez možnosti návratu na předchozí stranu.
Nějak se nemůžu dopátrat správného zápisu.
Díky za pomoc.
Ugo
Profil
php běží na straně serveru, to nemá o prohlížeči a jeho oknech ponětí, čili to musíš vyřešit až javascriptem, pokud chceš zakázat přihlášení napodruhý, nastav si do session nějakou hodnotu i při špatnym hesle a kontroluj jí s následkem smrti (die(); :)), uděláš tak opětovné přihlášení složitější, případně zápis do databáze. Jestli ti jde jen o okno, tak v nově otevřenym okně javascriptem historie nebude.
Pchd
Profil *
Ugo:
Ano, v podstatě mi jde jen o to okno. Ve scriptech se moc nevyznám, můžeš, prosím Tě, poradit, jak to tam zapsat?
Díky moc.
Joker
Profil
Pchd:
Obecně si otevření stránky ve fullscreen režimu asi vynutit nejde.

Jestli to je pro nějaké speciální použití na konkrétním počítači, šlo by tak nastavit prohlížeč.
Při otevření do nového okna tam sice nebude historie, ale zase vzniká problém, co s tím starým oknem.
Ugo
Profil
Pchd:
to já nevim taky, vim kde že to vždy hledám tady: Otevření nového okna. Problém ale je jak píše Joker, jistotu funkčnosti nedostaneš. Snaha prohlížečů je spíš to blokovat kvůli reklamám, ale třeba v IE (staršim) to není problém otevřít okno ve fullscreenu co otevře samo sebe... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0