Autor Zpráva
Koube
Profil
Zdar,kód mi vypisuje tuto chybu, jak by se to dalo napravit?
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /DISK2/WWW/xxxxxx.cz/www/s1/index.php on line 150 Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /DISK2/WWW/xxxxxxx.cz/www/s1/index.php on line 150 

150řádek:
else $info="<div class=info><span > máš…: <b>".number_format($euro, 0, ' ', ' ')." &euro;korun</b> & <b>".number_format($respekt, 0, ' ', ' ')."  Respekt</b></span></div>";

díky předem
jenikkozak
Profil
Koube:
number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /DISK2/WWW/xxxxxx.cz/www/s1/index.php on line 150
Funkce number_format očekávala 1. parametr číselný, byl jí předán textový řetězec.

Zkontroluj si obsah proměnných $euro a $respekt.
Koube
Profil
Vyřešeno díky, ještě mam jeden problém, když zadávaj autorizaci (cookie), tak mi to přes ní nejde dál ( do dalšího kroku), nevim proč na starym hostingu mi to normálně šlo, zkusim to sem dát, třeba někdo najde problém

if (!$_COOKIE[akcie] or !$_COOKIE[sess] or !$cislo  or $_GET[change]) {
if(!$_COOKIE[akcie]) {
$err= "Vyber oprav & akci!<br>";
$form="";
}
if(!$cislo or $_GET[change]=='sess') {
$err.= "Zadej cookie pro autorizaci!<br>";
$form="<tr><td class=utd width=1 > &nbsp;autorizace: <td class=utd class=utd colspan=11 align=left><input type=text name=sess style='width:100%; border:1px solid #333333;' class=utext >";


}
if($_COOKIE[sess] and $_POST[sess] and !$cislo) $err.= "Opakuj autorizaci!<br>";
if ($err) echo "<div class=info>$err</div><br>";
echo"<form method=post action=''>
<fieldset><legend><span class=kroky><b>1. krok - Výber oprav a akce na simulaci</b></span></legend><table style='border:1px solid;' width=400  bgcolor=4d4d4d cellspacing=1 cellpadding=2 >
$form";
if(!$_COOKIE[akcie] or $_GET[change]=='act') {
echo "<tr><td align=center colspan=12 > Výber oprav
Koube
Profil
Neví někdo prosim?Nevim včem to může bejt... na wedosu mi to běhalo,ted hostuju na pipni a nejde to dál, do dalšího kroku přes ten cookie, tak jesli tam neni něco zastaralího
Jan Tvrdík
Profil
Koube:
Klíče polí mají být v apostorech. $_COOKIE[akcie] je špatně, $_COOKIE['akcie'] je v pořádku. Bez těch apostrofů to funguje jenom díky tomu, že z historických důvodů mají nedefinované konstanty hodnotu stejnou jako své jméno.

A nauč se odsazovat kód.
Koube
Profil
Doplňil jsem to, vypadalo to jako že se to autorizuje, ale furt to stejný :/, takže to stojí v místě

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0