Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Přeinstalovával jsem počítač a když jsem nainstaloval server, který mám v rámci PHP Home Edition 2, tak mi vše fungovalo. Ale poté co jsem ho musel přeinstalovat prostě neběží. Nefunguje restart serveru ani restart počítače. Uznávám, že ohledně nastavování serveru jsem docela lama, tak netušíte někdo, kde by v tomto případě mohla být chyba??? Mě opravdu neleze na rozum, proč by to mělo najednou přestat fungovat po přeinstalaci. V IE se mi objeví, že stránku nelze nalézt a FF mi hodí hlášku, že spojení s localhost bylo odmítnuto.
sailgohooo
Profil
nemas nahodou zapnuty skype alebo neco ine, co bezi na porte 80 ?
Anonymní
Profil *
sailgohooo
To nevím, ale co jsem s tím prováděl:
Nainstaloval jsem PHP Home Edition 2 ->
Bohužel jsem udělal tu pitomost, že jsem to dal do špatného adresáře ->
Takže jsem se to pokusil odinstalovat, což byl taky zážitek, protože mi to nějak blbne. ->
Poté, co se mi to pracně podařilo vymazat z počítače jsem to dal znovu nainstalovat ->
MySQL server jede v pohodě, takže chybná instalace to asi nebude, ale prostě http://localhost mi nic neukáže - prováděl jsem restart počítače a rerstart serveru, ale nic.
Yuhů
Profil
tak si najdi svůj soubor httpd.conf a v něm se zkus podívat na položku
Listen
nebo
Port

Zkus je přepsat tak, aby tam místo čísla 80 bylo třeba 8080 (jiné číslo větší než 1024).

Potom server restartni a zkus v prohlížeči vyťukat

http://localhost:8080
Anonymní
Profil *
Yuhů
Nefunguje
llook
Profil
Píše to něco do souboru error_log?
Anonymní
Profil *
llook
Nevím, jak myslíte do souboru. Ale jestli myslíte do zobrazované stránky, tak to dělá prostě jen to, že mi to hodí klasickou hlášku: stránku nelze zobrazit
Anonymní
Profil *
A jinak jsem si dnes ráno všimnul jedné věci, která by to mohla udělat, ale nejdříve, jak se to stalo:

- Takže. Měl jsem přeinstalovaný počítač, virus, a hodně, nějak jsem jel totiž bez záplat........ale to je jniá historie.
- Začal jsem instalovat software a došel jsem na server.
- Jedu přes PHP Home Edition 2 (už nevím, kde jsem to vzal, ale bylo to na doporučení tady z diskuse - je to někde na nějakém slovenském servereu - to jen kdybyste nevěděli o co jde.
- Udělal jsem tu pitomost, že jsem to dal do blbého adresáře (server instaluji do C:srv\....) ale hodil jsem to omylem do C:srv\PHP Home Edition 2\........
- Takže následoval pokus o odinstalaci, ale protože jsem si s tím trochu hrál, tak se asi ta odinstalace nějak pok......
- Tak jsem zkusil obnovení systému, ale to nějak nepomohlo - upřímně nevím proč, na starém systému to jelo v poho
- No, tak jsem se rozhodl na "manuální" odinstalaci - prostě a jednoduše jsem to vyhodil - prostě natvrdo
- Ale to něšlo házelo to, že soubor blablabla.něco nelze vyhodit protože je používán........, takže jsem přes ctrl+alt+del vlez do procesů a odpálil jsem apache.exe.
- Když jsem to nainstaloval znovu, tak se to v těch procesech už neobjevuje. Je to věc, kterou nechápu, je to pitomost, ale v počítačích jsem se setkal s tolika věcmi, které smysl nedávají, že mě to ani nepřekvapuje.
Anonymní
Profil *
Takže více než s konfigurací Apache to bude asi souviset se software našich "milých" woken.

Nevíte někdo co s tím - umíte se v systému hrabat o trochu více než já???? Jestli ano, tak to hoďte sem, nebo mi napište na ICQ, což bude možná lepší - ICQ 271638187
Anonymní
Profil *
PS:on-line budu tak střídavě během dne. Takže mě chytnete asi kdykoliv.
Anonymní
Profil *
Heuréka!!!
Takže problém vyřešen. Vzal jsem znovu obnovení systému do ještě dřívější doby - dál už byla jenom instalace antiviru a instalace systému - naštěstí to zabralo. Takže já jdu makat na tom, co jsem měl v plánu mít hotové včera večer. Děkuji za snahu a přeji hezký den
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0