Autor Zpráva
sionzee
Profil *
Dobrý den, používám WordPress a upravuju si template. Ale z ničeho nic ( nebo nevim jak jsem to udělal ) se začlo dělat několik věcí 2x
http://freemc.cz/minecraft/ Nahoře jsem dával nejbohatšího hráče.
Když pojedete úplně dolů, tak je to tam taky, a celej Footer je nějak křive, Sidebar to odnes taky tak že psát do chatu se musí úplně dole.
Nevíte v jakym souboru bych měl začít hledat abych to opravil ?
Keeehi
Profil
sionzee:
Z tohoto těžko něco poznat. Jak to vypadá v té šabloně? (a ne že sem nakopíruješ kilometry kódu, jen to podstatné)
sionzee
Profil *
No v šabloně to vypadá jako v pořádku, zkoušel jsem to dát i pryč, ale dole to furt buguje. Leda že už by se mi nepodařilo najít moje změni v Headeru.


*změny
LaMMa
Profil
nemas ukoncenu tabulku po <!-- NejBohatsi Hrac Zacatek --> (riadok 129 v html kode)

a vobec, prebehni si web validatorom a tam uvidis, co si kde zabudol zavriet, pripadne co je uplne zle.

Nevíte v jakym souboru bych měl začít hledat abych to opravil ?
Ked nevies v ktorom subore co je, mozes si stiahnut netbeans, vlozit si tam web ako projekt a potom vyhladavat casti html(ktore si pozries v zdrojaku) v celom projekte. Ja to tak robim pri weboch, ktore nepoznam a je to sikovne.
sionzee
Profil *
kde seženu Validator ?
LaMMa
Profil
http://validator.w3.org/
sionzee
Profil *
ten validátor nefunguje :O
Kubo2
Profil
sionzee:
ten validátor nefunguje :O
Ale jo, funguje! teda aspoń mne.

[#7][odkaz vede na validaci mého indexu.]
sionzee
Profil *
Sorry! This document cannot be checked.
LaMMa
Profil
:) ver tomu, ze validator funguje, chyba nie je v nom, ale v tvojej stranke.

Keby si si precital aj zvysok toho co ti napisalo, vedel by si co je vo veci:
Sorry, I am unable to validate this document because on line 126 it contained one or more bytes that I cannot interpret as utf-8 (in other words, the bytes found are not valid values in the specified Character Encoding). Please check both the content of the file and the character encoding indication.

The error was: utf8 "\x9A" does not map to Unicode

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0