Autor Zpráva
shop
Profil *
Zdravím,
nevíte někdo nebo nemáte někdo zkušenosti s jednoduchým e-shopem? Potřebuju,aby když se dostanu na stránku shopu,aby mě to nepustilo do něj, pokud se nepřihlásím. Nejde udělat automatická registrace, pouze přes admin rozhraní založit nového uživatele,skrývání cen, nastavení různé měny, případně různé ceny podle zákazníka. Abych se na položky dostal přes url. Administrace v češtině, zbytek může bejt v angličtině. V administraci přidávání zákazníků, položek, nastavování cen atd...
Google mi vyplivl mnoho odkazů,ale něco takovéhleho jednoduchého jsem nenašel...
Máte nějaký tip?

Děkuji
Marek88
Profil
shop:
nevíte někdo nebo nemáte někdo zkušenosti s jednoduchým e-shopem?
Nevíme někdo co?

Potřebuju,aby když se dostanu na stránku shopu,aby mě to nepustilo do něj, pokud se nepřihlásím.
To většinou není standardní funkce eshopů a proto nebude tak běžně hotové řešení ke stažení. Asi bude potřeba najmout (a zaplatit) někoho, kdo to udělá. Ale třeba se pletu - zkuste vybrat hodně známý a velký eshop, pro který je k dispozici hodně pluginů a třeba budete mít štěstí.

Nejde udělat automatická registrace, pouze přes admin rozhraní založit nového uživatele,skrývání cen, nastavení různé měny, případně různé ceny podle zákazníka.
To se ptáte nebo nám to sdělujete?

Abych se na položky dostal přes url.
Tak to je snad samozřejmost.

Máte nějaký tip?
Některé webhostingy mají návody jak u nich nainstalovat opensource eshopy. Třeba C4 to má udělané velmi jednoduše s podrobným návodem můžete si vybrat PrestaShop nebo Zen Cart (teď koukám, že jich tam nají víc).

Pokud vám to nebude vyhovovat, určitě najdete i jiný webhosting, kde toto nabízejí a nebo si můžete eshopy stáhnout úplně samostatně z jejich vlastních stránek.

Také exitují firmy, které prodávají hotové eshopy za měsíční poplatek i hostingem (na rozdíl od předchozího není hlavním produktem hosting, ale eshop).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0