Autor Zpráva
Šéva
Profil
Zdravím,
z DB si táhám záznamy, je jich tam cca 16k a u každého mám checkbox, který mám zaškrtnutý. Vše odesílám přes POST. Když ale pak udělám count na ten POST, tak mi to vypočítá a přenese jen 1001 záznamů. memory_limit mám 256MB, post_max_size mám 150MB...data v poli jsou pouze ID těch záznamů v DB, takže jen čísla... proč mi to nepřenese všechny zaškrtnuté položky?

Děkuji
Keeehi
Profil
Šéva:
Protože máte zaškrtnuto 1001 checkboxů. Nezaškrtnuté checkboxy se neposílají.
Šéva
Profil
Keeehi:

$checkbox="<input type='checkbox' name='vyber[$radek[id]]' value='$radek[id]' checked='checked'>";
mám zaškrtnuto vše
Tori
Profil
Koukněte na tohle vlákno, závisí to i na konfiguraci PHP. Ignorovanie $_POST dát pri viac ako 1000 input(ov)
Keeehi
Profil
Já s odesíláním ani 100 000 checkboxů nemám problém. Vyzkoušejte to. Pokud se to povede, pak hledejte chybu jinde než v počtu záznamů
<html>
  <head>
    <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8">
    <title></title>
  </head>
  <body>
    <?php
      echo count($_POST);
    ?>
    <form method="post">
      <input type="submit" value="Odeslat">
      <?php
        for($i=1;$i<=100000;$i++) {
          echo "<input name=\"x$i\" type=\"checkbox\" checked=\"checked\">";
        }
      ?>
    </form>
  </body>
</html>
LaMMa
Profil
Niektoré servery majú nastavené obmedzenie na max počet postnutých hodnôt napr. takto:
[suhosin]
suhosin.request.max_vars = 1000
suhosin.post.max_vars = 1000

A od php 5.3.9 ešte pribudla možnosť nastaviť max_input_vars a defaultne to je na 1000
Šéva
Profil
Tori:
suhosin jsme do PHP doinstalovali, v suhosin.ini jsme nastavili,ale stejně nic...

LaMMa:
díky, nakonec zabralo max_input_vars... na toto jsem také koukal,ale myslel jsem si,že to je pro inputy typu text... chyba

Ještě jednou díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0