Autor Zpráva
paTaNiNho
Profil
Dobrý den,
mám dotaz pro všechny ochotné. Máte někdo zkušenosti s implementací platebního systému od PayU?
Zajímá mě konkrétně, jak je to náročné (pro začátečníka), zdali PayU zveřejní po zaslání smlouvy i něco jiného než je Technická dokumentace - http://www.payu.cz/sites/czech/files/pictures/dokumentace/PayU_tech_doc_template.pdf a prostě jakékoliv informace, které mi pomohou dostat se dále (např. návody apod.).
Jsem Vám již nyní moc zavázán, děkuji. . .
Lee
Profil *
konkrétní příklady jsou uvedeny také v technické dokumentaci PayU
paTaNiNho
Profil
S implementací nemám zkušenosti, proto jsem to chtěl přiblížit. . .ale i tak děkuji
Lee
Profil *
pro začátečníka to není komplikované jelikož je v PayU použita JS šablona, kterou je možno použít a usnadnit si tak implementaci. Trochu obtížnější bude použití SIG součtu, ale pro bezpečnost plateb jej určitě doporučuji (nebo alespoň zpětnou kontrolu dat přicházejících přes Online URL, tedy změny statusů jednotlivých plateb kde je možno zjistit i výši transakce, která se autorizovala).
paTaNiNho
Profil
Vy s tím asi již máte zkušenosti, ptám se, protože se na to moc necítím. . .tak kdyby se našel někdo, kdo by mě buď hodně postrčil nebo by to za rozumnou cenu udělal, možná by to bylo rychlejší a ve výsledku levnější. . .ale pochybuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0