Autor Zpráva
MichalKos
Profil
Chtěl bych se zeptat kde bych se tak nějak mohl odpíchnout jak začít s administrací? Jakože dokážu si jí nakodovat prostě abych měl tak jak chci ale pak nastane zlom, s Mysql sice umím ale né zas tolik, takže bych tak nějak potřeboval vědět tabulky jaký asi přibližně dělat nebo tak, pokud by byl někde nějakej "návod" což dosti pochybuji hledal sem dlouho, tak aspoň něco co by mě tak nějak odpíchlo do dna, jediný na čem stojím je že bych si dokázal udělat administraci uživatelů.. Děkuji za jakoukoliv radu
martin1312
Profil
čo by tá administrácia mala administrovať? Je rozdiel robiť admin jednoduchej stránky, alebo nejakého realitného systému.
shaggy
Profil
MichalKos:
Jakože dokážu si jí nakodovat
vs.
ale pak nastane zlom ... takže bych tak nějak potřeboval vědět

s Mysql sice umím
vs.
ale né zas tolik

Páči sa mi, ako si dokážeš v jednej vete toľkokrát odporovať. Ak si ju dokážeš nakódovať, tak potom nevidím problém.
Podľa toho, čo píšeš, si ju však nakódovať nedokážeš. A problém je, že tvoja otázka nie je ani poriadnou otázkou (je príliš všeobecná na to, aby sa dala zodpovedať).
Jednoduchá odpoveď - najlepšie je začať tak, že sa to naučíš. Tabuľky si navrhneš také, aké potrebuješ. A celé to naprogramuješ tak, ako ti to bude vyhovovať.
Keď bude konkrétnejšia otázka, bude aj odpoveď konkrétnejšia.
MichalKos
Profil
Omlouvám se byl sem tak trochu zmaten, myslel sem že je rozdílné dělat registrační, přihlašovací uživ.. apod tabulky a potom do administrace ale vše jsem si úspěšně vyřeš až tedy na to že mě nejde odhlásit mám tento kod
<?php
unset($_SESSION['prihlaseny']);
?>
Rudloch
Profil *
Pokud ti nejde odhlásit, vymaž celou session a hotovo... ;)

session_destroy
MichalKos
Profil
Funguje, díky moc :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0