Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý den,

snažím se zprovoznit CKfinder, ale když ho spustím, tak mi to zobrazí hlášku "Průzkumník souborů je z bezpečnostních důvodů zakázán. Zdělte to prosím správci systému a zkontrolujte soubor nastavení CKFinder." Složce _samples jsem přiřadil práva na 0777 přesně podle oficiální dokumentace a dále jsem do config.php umístil tento kód, pro umožnění všem uživatelů dostat se na server přes CKFinder.
<?php
function CheckAuthentication()
{    
return true;
}
?>
I tak mi to píše tu hlášku. Nevíte někdo, co s tím?

Děkuji.
Lamicz
Profil
Asi bych se podíval do zdrojáku toho Findera u čeho je tato hláška a podle toho to začal řešit.
David1256
Profil
Je to chyba 500, ale i tak mi to moc nepomohlo vyřešit odstranění problému.
norman
Profil *
Hele, možná Ti to pomůže možná ne, ale osobně mám daleko radši elfinder, viz druhá verzeje perfektní (http://elfinder.org/) propojení s editorama i čeština tam je tak třeba toto.
David1256
Profil
Tak jsem se pokusil rozchodit ten elfiner, ale píše mi to hlášku "Unable to connect to backend.
Backend not found." V php/connector.php jsem nastavil údaje na ftp, ale stejně to nefunguje. Nevíte někdo, co s tím?
<?php

error_reporting(0); // Set E_ALL for debuging

include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinderConnector.class.php';
include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinder.class.php';
include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinderVolumeDriver.class.php';
include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinderVolumeLocalFileSystem.class.php';
// Required for MySQL storage connector
// include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinderVolumeMySQL.class.php';
// Required for FTP connector support
// include_once dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'elFinderVolumeFTP.class.php';


/**
 * Simple function to demonstrate how to control file access using "accessControl" callback.
 * This method will disable accessing files/folders starting from  '.' (dot)
 *
 * @param  string  $attr  attribute name (read|write|locked|hidden)
 * @param  string  $path  file path relative to volume root directory started with directory separator
 * @return bool|null
 **/
function access($attr, $path, $data, $volume) {
    return strpos(basename($path), '.') === 0       // if file/folder begins with '.' (dot)
        ? !($attr == 'read' || $attr == 'write')    // set read+write to false, other (locked+hidden) set to true
        :  null;                                    // else elFinder decide it itself
}

$opts = array(
    'roots'  => array(
        array(
            'driver' => 'LocalFileSystem',
            'path'   => '/path/to/files/',
            'URL'    => 'http://localhost/to/files/'
        ),
        array(
            'driver' => 'MySQL',
            'host'   => 'localhost',
            'user'   => 'eluser',
            'pass'   => 'elpass',
            'db'     => 'elfinder'
            'path'   => 1,
        ),
        array(
            'driver' => 'FTP',
            'host'   => 'www.mojedomena.cz',
            'user'   => 'mojeUzivJmeno',
            'pass'   => mojeHeslo',
            'path'   => '/'
        )
    )
);

// run elFinder
$connector = new elFinderConnector(new elFinder($opts));
$connector->run();

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0