Autor Zpráva
Prefin
Profil
Ahojda všichni.
Potřebuju poradit s chybou, která se mi občas objevuje při odesílání emailu pomocí třídy PHPMailer.
Na téhle třídě mám postavenou emailovou komunikaci na celém serveru. Je volána několika funkcemi, které jí obsahují a jsou různě modifikované (jedna přidává přílohy 1 - 14 o velikosti do 1,1MB, jiná v jednou cyklu odešle až 14 emailů apod.)
Všechny občas hodí hlášku:
Chyba SMTP Data nebyla přijata
Email se ale přesto odešle a tak jak má.
Funkce které volají PHPMailer dostávají všechny parametry v pořádku - v těch chybách není žádná pravidelnost. SMTP autentizaci mám zapnutou, údaje jsou taky v pořádku.
Kdyby byla chyba někde v kodu tak by to bylo snadno dohledatelné, ale pokud se 4x provede správně a po páté hodí chybu při naprosto stejné situaci, tak to v kodu bejt nemůže.
Emaily jsou posílány v UTF-8, hosting mám na Angelu.
Už nevím co hledat a hlavně kde. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Díky za radu.
MiloslavH
Profil
Ahojda, už jsi na to přišel ? Mám taky stejný problém.
Při zapnutém SMTPDebug mám hlášku: Notice: fwrite() [function.fwrite]: send of 24 bytes failed with errno=11 Resource temporarily unavailable in /home/www/..xxx.../SMTP.php on line 757
Díky za info.
Prefin
Profil
Přiznám se, že jsem to nějak cíleně nevyřešil. Buď se mi to náhodou povedlo jako vedlejší produkt jiných úprav nebo se mohlo něco změnit třeba na serveru.
Zkrátka nevím, ale už to víc než rok chybovku i když ten script posílá tisíce emailů měsíčně.
Není bohužel za co děkovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0