Autor Zpráva
DarkKnight
Profil
Zdravím,

měl bych jeden dotaz, potřeboval bych poradit jak udělat více souborů v jednom tzn.: mám soubor např.: test.php a chci udělat pokračování souboru aby se mi zobrazil na stránce test.php?dalsi-stranka. Je to něco jako kotva, ale obsah se mi nezobrazí na stránce test.php. Je to vůbec možné?

Předem díky :)
Rellik
Profil
Myslím, že hledáš něco takového
DarkKnight
Profil
Tohle není ono, potřebuji abych byl furt na jedné stránce (test.php) a jen se mi za soubor přidávalo ?blablabla.
Norman
Profil
Je to jednoduché:

test.php?xxxx handluje GET, tudíž pokud chceš řešení, zjisti zda se v poli $_GET nachází nějaký prvek a pokud ano, zjistíš si jeho název fcí

array_keys()

a potom dle libosti includuješ vytahuješ z databáze nebo tak :)

EDIT:
Pokud chceš daný soubor sosat z localhostu, můžeš využít ajaxu, a po změně parametru v url zjistíš zda se nachází nějaký prvek a pkud ano, ajaxem updatneš stránku.
Rellik
Profil
DarkKnight:
Tohle není ono,
To je přesně ono. Pořád jsi na jedné stránce a mění se obsah podle zadaných parametrů (do hlavního souboru se načítají další)
Příklad:
máš index.php s tím scriptem co je v odkazu. Když ho zobrazíš uvidíš, v podstatě prázdnou stránku.
Když ale zadáš index.php?page=blablabla uvidíš na stránce obsah ze souboru blablabla.php

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0