Autor Zpráva
Šéva
Profil
Zdravím,
už nevím co ělám špatně a že vůbec můžu pohořet na takové věci, nicméně mám takovýto formulář
<?php
echo "<div style='float:left'>
    <form action='' method='post'>
    <b>Vyber si Avatar, velikost bude automaticky upravena na 150x200 px<br>
    <font color='red'>Povolené přípony jsou \"gif, jpg a png\"</font></b><br><br>    
    <input type='file' name='avatar'><br><br>
    <table class='table'>
    <tr>
    <td class='td'>Nick</td><td class='td'><input type='text' name='nick' value='$vysledek[nick]'></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class='td'>Class</td><td class='td'><input type='text' name='class' value='$vysledek[class]'></td>
    </tr>
    <tr> 
    <td class='td'>LVL</td><td class='td'><input type='text' name='lvl' value='$vysledek[lvl]'></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class='td'>ICQ</td><td class='td'><input type='text' name='icq' value='$vysledek[icq]'></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class='td'>Skype</td><td class='td'><input type='text' name='skype' value='$vysledek[skype]'></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class='td'>Facebook</td><td class='td'><input type='text' name='fb' value='$vysledek[fb]'></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class='td'>Komentář</td><td class='td'><textarea name='komentar' rows=5 cols=50>$vysledek[komentar]</textarea></td>
    </tr>
    </table>
    <br>
    <input type='submit' name='upravit' value='Upravit'>
    </form>
    </div>
    ";
    ?>
a když ho odešlu a chci pomocí $_FILES["avatar"]["tmp_name"] zjistit temp jméno a pak udělat upload atd, tak mi to napíše, Undefined index: avatar
už nevím, co dělám špatně. když si dumpnu $_POST, tak je tam vše co jsem odeslal,ale prostě $_FILES nic

v čem by mohl být problém?
abc
Profil
Šéva:
 <form enctype="multipart/form-data" ... 
Šéva
Profil
abc:
toto jsem také zkoušel a nic,teď jsem si udělal jen čistě formulář ve kterém mám input na file a tlačítko a stále to nejde... zkouším to na localhostu, nemusí bejt ještě něco povolené?
Tori
Profil
Nepřekročila velikost souboru hodnotu v upload_max_filesize?
edit: Pro jistotu zkontrolujte i post_max_size
Šéva
Profil
Tori:
tak to bylo přece jenom tím, měl jsem nastavený jenom 2MB a posílal jsem tam větší obrázek,ale když jsem tam předtím posílal menší obrázek, tak mi to zase nechodilo kvůli tomuhle <form enctype="multipart/form-data" díky oběma

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0