Autor Zpráva
Baterie
Profil
Ahoj mam problém a potřeboval bych radu.
Mam ftp server.Mam hromadu uživatelů,kteří chtějí sdílet svoje data z jedné online hry.
Já jako webmaster bych to rád zrealizoval.
Jenže tu mam problém.Potřebuju jednoduchý ftp klient do prohlížeče,který by uměl nahrávat,stahovat a upravovat soubory.Ano,jenže,ale aby každý uživatel měl svůj účet,který může upravovat a uploadovat.Jak na to?Prosím pomozte.

Pokud jste nepochopili nevadí,jednoduše potřebuju něco na způsob www.uloz(tečka)to ,nebo rapid share(tečka)com

Předem děkuji za odpovědi.
panther
Profil
Baterie:
Jak na to?Prosím pomozte.
kde je problem? Co vsechno umis? S cim potrebujes pomoci?

Doufam, ze vis, ze pomoc != dodani kompletni kodu za ucasti diskusniho fora.
Baterie
Profil
No já kod nemám,jen jsem myslel,že už existuje.
snad bych to dokázal vyrobit ale trvalo by mi to roky.
Php se učím rok
panther
Profil
Baterie:
jen jsem myslel,že už existuje.
ano, spousta kousku scriptu, lepsich, horsich i spatnych se na internetu vali. Mozna z nich neco poskladas. Nebo si najmi nekoho, kdo to neprogramuje za tebe.

Co vlastne chces od nas? Abychom ty utrzky sesbirali, udelali z nich (polo)funkcni projekt a predali ti jej? Porad nechapu, co je smyslem a cilem tohoto vlakna. A ne, kompletni kopie serveru tebou uvedenych v [#1] ke stazeni nikde neexistuje.
Baterie
Profil
Ok tak nic.Prostě jsem jen potřeboval radu.
Poradit kde hledat,jak by to mohlo fungovat


Nebo pokud nevíte název,pod kterým třeba něco hledat
Fisak
Profil
co třeba toto http://www.neternity.cz/webove-aplikace-reference/webovy-ftp-klient-ve-stylu-total-commandera/
Baterie
Profil
Děkuji,vyzkouším to,ale pořád tam není možnost,aby měl každý uživatel přístup pouze ke svým souborům.Takhle mohou všichni vše mazat a upravovat.
Fisak
Profil
Baterie:
udělej každýmu uživateli složku a nastav práva vždy jen na tu složku...
whoami
Profil
Popřípadě něco jako..: www.mollify.org/ (https://www.google.cz/search?q=php+file+manager+with+users)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0