Autor Zpráva
jirin
Profil *
Zdravím,
potřeboval bych radu. Chci implementovat podobný přepínač jako má slevomat, a případně ostatní slevoweby. Nicméně tak jako to má slevomat to je jasne, proste nastavi cookie. Nicméně já bych chtěl, aby to prepnuti fungovalo jen po dobu toho, co je uzivatel na webu. Jak odejde a prijde znovu, tak chci mit zase defaultni nastaveni a ne prepnuty mesto... Slo by to resit sessions, ale session trva nejakou dobu, tkaze kdyz clvoek odejde a za patnact minut prijde, tak to ma stale stejne. Napada me jedine nastavit cookie a pak pri kazdem reloadu kontrolovat REFERER, zda je ze stranky toho serveru, a pokud ano, tak bych mesto nechal, pokud ne, tak mesto smaznu.

Ale referer neni tolik spolehlivy, mate nejake tipy?
margin
Profil *
Takže pokud mám vypnutý referer (mám ho zapnutý jenom pro dva servery) tak mám smůlu? Nebylo by lepší dát možnost resetu nastavení na návštěvníkovi?
jirin
Profil *
neni to moc na me, ale na klientovi. ten chce proste po me: "prepinac, ale aby fungoval jen behem sezeni, jak nekdo odejde a prijde, tak uz dostane default"...

vim, ze referer neni idealni, proto se ptam na nejake lepsi reseni... na stranu druhou, tady je cileno hlavne na laiky, a ti si predpokladam referer nevypinaji, pokud to nedela firewall ci pod...
Kcko
Profil
jirin:
Můžeš nastavit session a nejaký tvůj limit , třeba 5 min pouze ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0