Autor Zpráva
smala
Profil *
Zdravím,
mohl by mi prosím někdo poradit nějaké API (zdarma) nebo něco podobného, na překlad textu pomocí PHP? Stačilo by mě i kdyby to umělo překládat jednotlivá slova.

Díky.
Chuchycek
Profil
Taky zdravím, co takhle google translate api?
Mike8748
Profil
Chuchycek:
Google translate API je placený
panther
Profil
smala:
vyzkousej moznosti zde uvedene - http://stackoverflow.com/questions/6151668/alternative-to-google-translate-api

Pravdou je, ze ac neznam ty ostatni, preklady bingu jsou pomerne zoufale, co jsem mel moznost se s nimi setkat.
smala
Profil *
diky, na to uz jsem taky koukal a zatim co jsem nasel, tak jsou vsechny bud placene nebo nepodporuji cestinu :-/
Rfilip
Profil
microsoft translator - do 2 mil znaku za mesic zdarma podporuje asi 50 jazyku, dobre api a dokumentace. mam s nim jen dobre zkusenosti.
Chuchycek
Profil
Jejda, já měl za to, že jeden čas to bylo i zadarmo..

panther
mě se stalo, že to co mi nedokázal přeložit dobře google, tak na bingu jsem měl daleko lepší překlad.
panther
Profil
Chuchycek:
mě se stalo, že to co mi nedokázal přeložit dobře google, tak na bingu jsem měl daleko lepší překlad.
možná jsem měl jen špatnou momentální zkušenost. Nevylučuji to.

Své projekty překládám ručně, takže až tolik zkušeností s auto-překladači nemám. Z logiky věci se nikdy strojový překlad nemůže ani přiblíit ručnímu překladu. To jen tak na okraj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0