Autor Zpráva
echo
Profil *
Ahoj mám tenhle script a když ho pustim tak : Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\dev\www\menu.php:87) in D:\dev\www\seesionKill.php on line 4
<?php
unset($_SESSION['setpy_septy']);
$_SESSION['refresh_control']=1;
header ("location: index.php?page=minichat");
?>

myslel jsem že se to děje jenom když před header je nějaký echo, ale já tady nic takovýho nemám.
whoami
Profil
Dej si Kódování UTF-8 bez BOM, nebo neukončuj script "?>". Ať neposílá odřádkování a bílé znaky..
Předpokládám že "D:\dev\www\menu.php" má okolo 87 řádků..
echo
Profil *
whoami:
Okolo... menu.php má 91 řádků ...

86 </menu>
87 <?php
88 }
89 echo '</div>';
90 echo '</div>';
91 ?>

umazal jsem tedy ?> a stejná chyba. UT8 - 8 Mám u všeho akorád nevím co myslíte tím bez BOM


Nevím jestli to s tím může mít spojitost, ale tohle normálně šlo až dneska jsem přidával do indexu nějaké meta tagy a tlačítko to se mi líbí. Ale fakt nevim co to má společnýho s menu.. s nim jsem nic nedělal už dlouho.


*UTF-8
whoami
Profil
Vypadá to, jako by byl soubor menu.php někde vkládán (include) a jak tak koukám, na řádku 86 je HTML tag. Tento tag zřejmě odešle hlavičky.

echo a k tomu "*UTF-8", vpravo nahoře je "Upravit".
echo
Profil *
Menu se z indexu volá takhle require "menu.php"; ... a pokud je to jak říkáte že se tag </menu> odešle do halvičky.... tak co s tim mám udělat?


echo a k tomu "*UTF-8", vpravo nahoře je "Upravit". Asi jen pro přihlášené. :o)
whoami
Profil
echo:
Ah tak.. nevšiml jsem si.. Pokud je vše routované skrze index.php je tu jedno jednoduché řešení..:
<?php
ob_start();

/* Původní kód */

$tmp = ob_get_contents();
ob_end_clean();
echo $tmp;
Jinak řečeno než aby si data poslal přímo na výstup ukládáš si je a na konci je vypíšeš najednou.
echo
Profil *
whoami já zkusím co jste psal, ale nahrál jsem na server starou verzi kde to ještě šlo a odkrokoval jsem to ... kdy to začalo a dělá to tlačítko google + 1 když jsem do hlavičky dal tehle csript :

<script type="text/javascript">
  (function() {
    var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true;
    po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js';
    var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s);
  })();
</script>

od googla tak začnou problémy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0