Autor Zpráva
Majkelju
Profil
Ahoj,
pokouším se přijít na způsob, jak zařídit, aby v tabulce, kterou se dá rolovat, si prohlížeč pamatoval, na jaké pozici byl posuvník, a když například kliknu v té tabulce na nějakou položku, otevře se mi nová stránka (ne okno) s nějakými detaily. Z tého stránky pak budu chtít jít přes odkaz zpět na seznam položek v té rolovací tabulce. A chci, aby byl posuvník na pozici, ve které jsem ho nechal. Takhle mám vždy posuvník nahoře a musím pak dlouze rolovat. Jde to vůbec pomocí PHP?
panther
Profil
Majkelju:
PHP ma jinou roli, nez zjistovat, kde na strance jsi - nema s klientem-prohlizecem nic spolecneho.

Slo by to treba kotvou, v URL si prenest ID nacteneho radku a pak na nej odrolovat JavaScriptem. Ale nabizi se spise jine reseni. Tabulka je dlouha, neprehledna. Potrebujes takovou tabulku, nebylo by lepsi udelat tabulek vice nebo ji udelat jinak?
Majkelju
Profil
panther:
Jinak to právě nepůjde, tabulek je tam už dost a dělit tu jednu na více by srozumitelnosti neprospělo. Pod jakými hesly bych vygooglil to řešení pomocí JS ? Sice s ním moc neumím, ale podle nějakého příkladu bych to zvládnout mohl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0