Autor Zpráva
bogys
Profil *
ahoj,
chtěl by se zeptat, zda umí curl stáhnout obsah webu od nějakého daného bodu třeba html tágu <body> do </body> ? Koukal jsem se na manual curl_setopt zda tam něco je, ale je toho hodně a nic se mi nepovedlo najít.

takže přeskočí třeba hlavičku webu a vezme jen obsah. Určitě to jde potom vzít po stažený celého obsahu, ale já nechci tahat celý obsah.
juriad
Profil
1/ aby curl stáhnul jen určitou část, tak by to musel říct serveru; tedy server by musel podporovat tu samou funkcionalitu
2/ jak vůbec může curl tušit, že mu přijde dokument v jazyku HTML? co když daná adresa obsahuje obrázek, css, xml nebo json, nebo něco úplně jiného?

uvaž, jak by ti fungovaly webové stránky bez <head>: skoro žádné styly, skoro žádné javascripty, chybné kódování jazyka
Norman
Profil
Curl je určen pro vytvoření requestu a tak jako tak musí stáhnout veškerý obsah, není určen pro parsování stránky. Takže pokud chceš dostat obsah z body použij explode nebo regulérní výraz :)
Tori
Profil
bogys:
stáhnout obsah webu od nějakého daného bodu třeba html tágu <body> do </body>
Počítejte ale s tím, že začáteční i koncová značka jsou u prvku body nepovinné. Např. když si zobrazíte zdroják této stránky, tak je tam nenajdete.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0