Autor Zpráva
pedro-7
Dobry mam setcookie ktory je podla mna bezchybny len to mam na localhoste a nechce mi to proste ist nechcem mi do neho ulozit informacie ktore potrebujem pre prihlasenie tu je php kod aj s chybou ktora mi naskakuje..
    <?php 

setcookie('meno','',time());
setcookie('heslo','',time());                             
mysql_connect("localhost","","") or die ("neda sa pirpojit");
mysql_select_db("portal") or die ("neda sa pripojit ");

$vysledok=mysql_query("SELECT povolenie,heslo,login 
FROM uzivatelia
WHERE login = '{$_REQUEST['meno']}'");
if(!mysql_fetch_object($vysledok))
{
echo "Tento uźivatel neexistuje.";
exit;
}

if(mysql_result($vysledok,0,"heslo") !="{$_REQUEST['heslo']}")
{
echo "Toto heslo neexistuje";
exit;
}
setcookie('meno',$_REQUEST['meno'],time()+3600);
setcookie('heslo',$_REQUEST['heslo'],time()+3600);  
?>

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Levtrigo\www\redakcny\index2.php:1) in C:\Levtrigo\www\redakcny\index2.php

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Levtrigo\www\redakcny\index2.php:1) in C:\Levtrigo\www\redakcny\index2.php

Moderátor Joker: Dal jsem chybové hlášky mimo [pre]
Joker
pedro-7:
Viz Nejčastější potíže s PHP (FAQ).
pedro-7
dal som to aby nebola ziadna medzera ani echo medzi <?php ?> a stale nejde vkuse to iste..
Joker
pedro-7:
Mezi <?php a setcookie mezera být může, ale nesmí být před <?php, jak je třeba na řádku 1 v ukázce.
pedro-7
nemam ani tu medzeru hore vsetko ako kazali..
Tori
BOM?
pedro-7
a nejde mi ani funkcia header(LOCATION:www) proste neviem kde to mam najst a to bom v pspad editore neviem najst ten program 2

no tak zaskrtol som to aj v pspadu ale stale to nejde
Joker
pedro-7:
Ano, header je stejný případ, viz odkaz v mém příspěvku ([#2]).
Kdyžtak ve druhé části té chybové hlášky v závorce je:
(output started at C:\Levtrigo\www\redakcny\index2.php:1)
Označená část je číslo řádku, na kterém začal výstup. Pokud to stále hlásí 1. řádek, přestože tam žádné mezery nejsou, může to být zmíněný BOM.
pedro-7
jj tak je to bom napise mi tam 1 lenze ked zrusim bom stale nejde nemam dat do head este utf-8???

konecne mi to ide musel som vypnut bom aj na prvom dokumente ktory som mal... ktory mi zadaval udaje do $_REQUEST

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: