Autor Zpráva
mzk
Profil *
zdravím,
na hostingu mám soubor .user.ini a tam mám nastavený soubor, kde se mají zapisovat chyby. nějaký čas to fungovalo, ale pak to přestalo jít. nejsem si vědom žádné aktualizace - soubor .user.ini jsem vůbec neměnil. nevíte někdo co by mohla být příčina? ptal jsem se na hostingu, ale tam mi bylo řečeno, že mi to nikdy fungovat nemohlo, ale zároveň že nedělali žádné změny.
Jan Tvrdík
Profil
mzk:
Koukněte se do výpisu phpinfo a zkontrolujte, že jsou správně nastavené položky error_log a log_errors.
mzk
Profil *
Jan Tvrdík:
tam je to vyplé a soubor nenastaven -> tudíž to asi ignoruje to nastavení v .user.ini, záhadou mi ale je, proč to jelo, když prý nebyla provedena žádná změna
Davex
Profil
Je v phpinfo v řádku user_ini.filename nastaveno .user.ini? Pokud je to ten hosting, který mám právě na mysli a jehož jméno se nesmí vyslovit, jinak hned začnou vysvětlovat, tak tam mohu potvrdit, že to opravdu fungovalo a že to změnili.
mzk
Profil *
Davex:
asi to bude ten stejný.. tak zbývá otázka, proč nemluví pravdu..

Jan Tvrdík, Davex
díky za odpovědi!


jinak user_ini.filename je "bez hodnoty" - předtím bohužel nevím co tam bylo.
Davex
Profil
mzk:
tak zbývá otázka, proč nemluví pravdu..
Většinou to bývá tím, že odpovídá člověk, který o skutečné konfiguraci nebo změnách nic neví a odpověď „nedělali jsme žádné změny“ má v seznamu standardních odpovědí.

předtím bohužel nevím co tam bylo
Dříve tam bylo user_ini.filename .user.ini .user.ini a nastavením prázdné hodnoty se uživatelská konfigurace souborem .user.ini vypíná.
mzk
Profil *
Davex:
prý služba bude možná v budoucnu (tak se třeba dočkáme).. děkuji za příspěvky do debaty!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0