Autor Zpráva
quatzael
Profil
Mám trochu bizardní dotaz.. Před pár měsíci jsem narazil na stránku (zřejmě .com), kde byly mám dojem nabízené webové služby na data z Dow Jones, Nasdaq atd.. Myslím, že tam byly nějaké placené služby (pochopitelně) pro detailní data z trhu a zároveň zdarma webové služby pro aktuální ceny některých titulů.

Trochu mi ta stránka připomínala finance.yahoo.com a už si ani moc nejsem jistej jestli se ta stránka tvářila, že je primárně od toho, že učí webový služby nebo je jednoduše prodává..

Každopádně tam byl jeden videotutoriál, ve kterým nějaká ženská velice srozumitelněvysvětlovala jak si lze sám naprogramovat pomocí SoapClienta WS, která umožňuje získávat aktuální cenu Google. Bylo to video, na kterým se zároveň zobrazoval i kód (ani snad ne deset řádků a bylo to hotový)..

Bohužel jsem si odkaz dal jenom do oblíbených položek a počítač kiksl, takže si teď už vůbec nepamatuju kde to bylo a na googlu to nemůžu pořád najít.

Nevíte náhodou někdo co myslím?? Vím, že to je jako hledání jehly v kupce sena, ale ta stránka byla opravdu tak perfektní, že by jí snad nějakej nadšenec mohl znát..

Předem díky!!
Jan Tvrdík
Profil
quatzael:
Zkoušel jsi hledat to videa přes Google?
quatzael
Profil
Jan Tvrdík:
jo, to samozřejmě umím vyhledávat pomocí googlu.. Teda akorát nevím, jak by šlo vyeliminovat domény, protože někdy mi to zobrazí z jedný domény stovky odkazů. Takže nějak do googlu zadat, že výsledky z určitých domén nechci zobrazit.. To by mi vůbec strašně usnadnilo vyhledávání..
margin
Profil *
quatzael:
jo, to samozřejmě umím vyhledávat pomocí googlu..
Opravdu? Třebas já si o sobě myslím, že vyhledávat neumím.

výsledky z určitých domén nechci zobrazit..
Že by něco jako -site:www.example.com
quatzael
Profil
margin:
já jsem hlavně reagoval na tu otázku, jestli jsem to zkoušel hledat přes Google.. Jsou třeba někteří, který by to ani nenapadlo..

a ty znáš nějakej odkaz na kompletní seznam vyhledávacích nástrojů pro Google??

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0