Autor Zpráva
radovan1
Profil *
Čaute
snažím sa vytvoriť možnosť komentovať komentár k textu, čiže:

lubovolny text
-------------------
komentár 1úrovne (kliknem na odkaz objaví sa mi input pre pridanie komentáru 2 úrovne)
komentár 2 úrovne
-------------------------------------------
komentár 1úrovne (kliknem na odkaz a input sa objaví u prvého komentára hore nie tuto )
komentár 2úrovne

snažil som sa to spraviť pomocou divu v čom je zrejme probém lebo sa odkazujem stále na ten istý ukážka:
while($row=mysql_fetch_array($vypis_spravy)){
if($row['zobrazit']==0){        
echo "<p class='sprava'><strong class='sprava'>".$row['meno']."&nbsp;&nbsp;(".$row['datum'].")</strong><br>".$row['sprava']."";
  {
   ?><a href="#" onclick="zobrazSkryj('oddil')" class="logo"> Komentuj</a>
    <?php
    }
  $id_text=((int)$_GET['konkretna']);
  $id=$row['id_spravy'];
    echo"<div id='oddil' class='skryvany'><form action='index.php?page=text&konkretna=$id_text' method='post'>
    <input type='hidden'  name='id_spravy' value='$id'>
    <input type='text' name='sprava1' size='60'><input type='submit' name='pridat' value='Pridať' class='tlacitko'><form></div>";
echo"</p>";
}
}

chcem sa spýtať ako riešite takéto situácie, ak máte zobraziť pri rôznych komentároch input pre komentovanie komentára pomocou odkazu na neho.
Sir Tom
Profil
radovan1:
Také čaute, podle kódu se zobrazuje či skrývá prvek s id = "oddil", ale toto id má více prvků, takže se skryje, či zobrazí pouze ten prvek, u kterého bylo nalezeno id = "oddil" nejdříve.
radovan1
Profil *
Sir Tom:
Ako inak hlavne šikovnejšie by ste riešili daný problém ? Nechcem žiadny kód len, aby ste ma slovne naviedli poprípade odkázali na nejaký článok, kde by som sa dočital o tomto niečo lebo mňa napadla jediná táto nefunkčná myšlienka bohužial.
Sir Tom
Profil
radovan1:
Ta funkce zobrazSkryj se volá s nějakým parametrem = id skryvaneho prvku. V tomto případě 'oddil'. Je třeba zajistit, aby id bylo vždy různé. Tím pádem tedy může být: id="oddil".$row['id_spravy']." - a takhle zajištíš, že různé prvky budou mít různé idčka. Takhle změn i parametry ve funkci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0