Autor Zpráva
Smekac
Profil
Zdravím,
mám takový problém, dělám jednoduchou databázi produktů na skladě a jejich počtu kusů. Mám to udělané tak: Napřed se připojím k databázi, zadám dotaz na tabulku a řádek v tabulce, poté v tom řádku vyberu buňku ve sloupci "počet". Poté mam z dotázaného záznamu definovanou proměnnou kterou zobrazuji ve vytvořeném formuláři, je možné jí upravit na libovolnou hodnotu a uložit do tabulky. Problém je že když vložím hodnotu, zadám ji do formuláře, odešlu, vše je OK zapíše se do příslušného řádku a sloupce v tabulce ale po znovu-načtení stránky se mi jak buňka v tabulce tak pole ve formuláři vymažou a jsem zase na začátku.... Níže je kod. Díky za pomoc a rady...

<?php
require "../scripts/pripojenidb.php";

$dotazCD_GEC_CJD = 'SELECT * FROM LokomotivyTT WHERE nazev="CD_753_304" ';         // CD 753 304
$zaznamCD_GEC_CJD = mysql_query($dotazCD_GEC_CJD);
$CD_GEC_CJD = mysql_result($zaznamCD_GEC_CJD, $pom, "pocet");


$CD_GEC_CJD = $_POST['CD_GEC_CJD'];

echo"
<form action=\"\" method=\"POST\">    
CD 753 304<input type=\"text\" value=\"$CD_GEC_CJD\" name=\"CD_GEC_CJD\"><br><br />
<input type=\"Submit\" value=\"Aktualizovat sklad\">
</form>
";

mysql_query("UPDATE LokomotivyTT SET pocet = '$CD_GEC_CJD' WHERE nazev = 'CD_753_304'");

?>



Ještě pokud nějako máte jinou alternativu ale aby byla funkce stejná tak ji taky akceptuji...
Micruss
Profil
Jestli tě dobře chápu tak máš problém s tím, že se data neuloží do DB, že? pokud ano zkus se podívat na toto trošku jsem to upravil, doufám, že myslíš to stejný Sklad
Smekac
Profil
Data se do tabulky uloží. ale při načtení stránky se vymažou ...


Zkusil jsem použít tvuj kod, a zatím to vypadá že to funguje jak má, data zustávají uložená :)
Micruss
Profil
Zkus použít to co jsem psal, protože to nemáš nějak ošetřený a nemáš vlastně žáný v $_POST tak se to nevyplní tuíž se tam nic neuloží
Smekac
Profil
Micruss:
Dobře, zkusím. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0