Autor Zpráva
Martin Hampl
Profil
Dobrý den, programuji takovej menší vyhledávač a mám problém s vypsáním výsledků. Výsledky hledání se mi ukládají do pole $vysledky_hledani=array();
Na toto pole aplikuji array_walk($vysledky_hledani,vypis); . Na každej prvek tohoto pole aplikuji svoji vlastni funkci "vypis" která už vypisuje html... No, a já bych potřeboval aby ta funkce array_walk prošla jenom některé části pole. Aby například začala od první položky (s indexem 0) a skončila třeba s pátou položkou a někdy aby začala od třetí položky zkončila šestou atd... Moc děkuji za odpověd
Tori
Profil
Martin Hampl:
Podle čeho se rozliší, které prvky má funkce změnit a které ne? Mohla by to určit sama na základě obsahu prvku?
Pokud ne, můžete pomocí array_filter vybrat jen vyhovující prvky a na ty aplikovat fci vypis.
Martin Hampl
Profil
Chtěl bych to na stránkování. Když si uživatel klikne na druhou stránku, tak bych chtěl, aby se mu zobrazil desátý až dvacáty prvek pole. Vypsání má na starost ta moje vlastni funkce "vypis". array_filter tedy asi nepomuže.. :(


Tori:
Tkaže abych to upřesnil na obsahu prvku nezáleží...
abc
Profil
viz array_slice z původního pole si udělej pole menší a aplikuj na něj své funkce
Martin Hampl
Profil
abc:
Ano to je přesně to, co jsem potřeboval, Děkuji převelice...
Tori
Profil
Martin Hampl:
takovej menší vyhledávač
Chtěl bych to na stránkování. Když si uživatel klikne na druhou stránku, tak bych chtěl, aby se mu zobrazil desátý až dvacáty prvek pole.
Jestli to vyhledáváte v DB, bylo by efektivnější číst odtamtud jen požadovanou část dat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0