Autor Zpráva
Pagun
Profil *
Dobrý den potřeboval bych pomoct. Na těchto stránkách

http://www.tenisovaliga.eu/objednejmicky/

potřebuju vytvořit formulář s výpočtem na objednání míčků. Návrh jsem udělal, ale potřeboval bych to naprogramovat. Poradit jak na to, nebo rád nechám někoho zhotovit za přijatelný finanční obnos. Jde o objednání dvou typů míčků za různé ceny podle množství plechovek. Jde o dvě pložky objednání:

míčky Clay za 160 Kč a míčky All court za 140 Kč za plechovku. Do počtu 12 plechovek stejná cena 12 a více 10 Kč sleva na plechovce.
jednotlivé pole formuláře jsou dobře rozpoznatelné z návrhu. Formulář poběží v systému wordpress a bude sloužit k objednání míčků registrovaných členů. (kdyby šlo vyplnit pole Jmeno příjmení po přihlášení automaticky, bylo by to velké plus)

Jde o to, aby formulář před odesláním uměl zobrazit: aktuální počet plechovek, cenu za jednu plechovku, cenu dopravy a celkovou cenu obejdnávky se zohledněním slevy podle počtu plechovek (tlačítko odeslat může být až úplně dole. Odesílání formuláře na email, do administrace by asi bylo těžké
Ve wordpress je výborný plugin Custum contact form, v kterém je tvořen i tento návrh, odesílá formulář přímo do administrace wordpress, ale neumí počítat. Možná na to jdu jen špatnou cestou a řešením by byl plugin pro elektronický obchod s dvěma položkami. Nechám si kdyžtak poradit lepší řešení.
Příznám se že pro mne je to moc těžké, zvladl jsem upravit stránky wordpress, ale toto už je na mě moc
troufne si na to někdo?

Za tenisovaliga.eu děkuje Pavel Günther
scheras
Profil *
Rád Vám pomůžu. Kontaktujte mě prosím na emailu scheras@seznam.cz
Pagun
Profil *
díky moc za pomoc

http://www.tenisovaliga.eu/objednavka1/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0