Autor Zpráva
David Klouček
Profil
Potřebuju na jednom webu udělat možnost platit Paypalem, včetně automatického a bezpečného ověření, zda platba byla opravdu provedena. Chci to vyřešit co nejjednodušeji. Proto jsem použil řešení http://webtrh.cz/47541-platebni-brana-paypal-reseni. Platba se sice provede, ale žádná POST data Paypal nevrací. Je chyba ve skriptu nebo to už Paypal nepodporuje?

Potom jsem našel jiné řešení www.zdrojak.cz/clanky/implementujeme-platby-pres-paypal-za-30-minut/, ale ta třída se mi nelíbí, protože údaje jsou napevno uložené v konstantách.

Jak tohle řešíte Vy a co mi můžete doporučit?
David Klouček
Profil
Nakonec jsem si tu knihovnu upravil a udělal vlastnosti z konstant. Nicméně 3. dnem nemůžu vyřešit problém, když na stránce Paypalu potvrdím odeslání platby přesměruje to zpět na můj web, proč mi Paypal vrací:

array(9) {
   TIMESTAMP => "2013-02-21T16:33:41Z" (20)
   CORRELATIONID => "dbfc062ac97" (11)
   ACK => "Failure" (7)
   VERSION => "52.0" (4)
   BUILD => "5294323" (7)
   L_ERRORCODE0 => "10002" (5)
   L_SHORTMESSAGE0 => "Authentication/Authorization Failed" (35)
   L_LONGMESSAGE0 => "You do not have permissions to make this API call" (49)
   L_SEVERITYCODE0 => "Error" (5)
} in .../*/libs/Paypal/paypal.php:145

Údaje mám správně, typ účtu taky. Testuji to pomocí Paypal Sandboxu. Jak to mám vyřešit?
nethor
Profil
Ahoj, zrovna taky řeším platbu přes PayPal, náhodou jsem narazil na tohle vlákno.

PayPal začne vracet chybu při opakovaném volání se stejnými hodnotami, to se při ladění může snadno stát.
Zkus změnit odesílané hodnoty.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0