Autor Zpráva
kirisek95@gmail.com
Zdravím lidi,
web jsem měl (ještě mám) na wz jako free, PHP je tam tuším 4.3.4 a obsah stránky jsem měl měněný přes PHP Switch asi takto:
<?php
switch ($page):
  default:
  include ("obsah.php")  ;
  break;
  case "o":
  include ("o.php");
  break; 
endswitch;
?>
Odkaz poté byl www.mojedomena.cz/index.php?page=o a jako obsah se vypsal o.php

Teď jsem však chtěl celý web hodit na hosting od active24, kde je možné mít 5.3.12, 5.4.12 nebo 5.5.0Alfa. Měl jsem tam 5.4.12 a teď jsem to zkusil dát na 5.3.12, všechno jsem z webu smazal a zkusil tam vytvořit nový čistý soubor PHP s přepínačem, stále nefungoval, tak mě napadlo, že by se změnila syntaxe zápisu, ale vůbec nevím jak :( Jinak PHP mi bylo potvrzeno, že běží v pořádku a třeba galerie, která vypisuje náhledy a všechny obrázkové soubory z dané složky, přes PHP, funguje v pořádku.

Děkuji za jakékoliv rady, ukázka: ukázka po kliknutí na obsah_2 by se měla includovat místo jedničky dvojka, což se neděje
Someone
kirisek95@gmail.com:
Na serveru jsou pravděpodobně vypnuté register globals.
switch($_GET['page']) {/* zbylý kód*/}
kirisek95@gmail.com
Ježíš díky mooooc! :))) Já se tu s tím patlám 3 dny a ona je to taková prkotina, že to nemá rovnou napsaný jako proměnou, tak díky moc :)) ještě jednou díky
user243
možná ti to jeden, ale akce pro default, tedy kdy neodpovídala ani jedna hodnota v case, se dává nakonec switch;
kirisek95@gmail.com
Jo, díky za radu :) někde jsem to okoukal a naučil se takhle, ale na konci to dává větší smysl :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: