Autor Zpráva
Figy
Profil
Zdravím...

...narazil jsem na problém s file_get_html, se kterým si nevím rady. Jedná se o to, že potřebuji načíst data z cizího webu, analyzovat je a na základě pár iffů vyhodnotit další postup skriptu... při testování na běžně přístupných stránkách mi vše funguje. Háček je ovšem v tom, že data, která potřebuji načíst je možné zobrazit pouze přihlášenému uživateli.

Když se na daném serveru pomocí svého uživatelského jména přihlásím, k cílenému obsahu se dostanu. Když však chci data načíst pomocí file_get_html, setkám se s neúspěchem... Samozřejmě tuším odkud problém pramení... administraci mají řešenou nejspíš pomocí sessions, tudíš to že se já přihlásím na svém PC, pochopitelně nepomůže tomu, aby server poskytnul dotazovaný obsah jinému serveru, ze kterého daný dotaz přišel...

Skript jsem proto přestal spouštět na hostingu a rozjel jsem si server v počítači, doufajíce, že by mohlo pomoci, když půjde dotaz ze stejného stroje... výsledek ovšem zůstal stejný... file_get_html se k datům opět nedostal...

Netušíte někdo jak problém vyřešit ?
Kcko
Profil
Figy:
file_get_html je metoda třídy HTML DOM. Změníš ji na vlastní, budeš potřebovat CURL a odesílání formulářových polí (googluj).
Figy
Profil
není možné to vyřešit nějakou snažší cestou ? ...například odesláním cookie na server, ještě před tím dotazem ? ...ve chvíli kdy "mě" bude server považovat za přihlášeného, tak mohu data načítat jednodušše jako html, nebo se pletu ?
Alphard
Profil
Cookies se musí posílat s každým požadavkem, tak funguje http protokol.
cURL se dá vyhnout, ale těžko říct, jak moc je alternativa jednodušší. Jinak ten postup nezkrátíte, maximálně kdybyste pracoval částečně manuálně, přihlásit se, uložit si danou stránku a tu pak nechat analyzovat, ale to vám asi nepomůže.
Micruss
Profil
Něco jsem pro vás připravil snad to využijete...

http://micruss.eu/skripty/curl.phps
Davex
Profil
Micruss:
Něco jsem pro vás připravil snad to využijete...
Kdyby to náhodou jednou přestalo existovat, tak nabízím také jednu trvalejší adresu - Vzdialene prihlasenie na web ;-)
Figy
Profil
Perfektní, vše funguje přesně jak jsem si představoval. Děkuji :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0