Autor Zpráva
mmartinn
Profil *
Ahoj všem,

mám takový menší problém a více méně nevím, kde ten problém vlastně je? Mám na webu jednoduchý odesílací formulář, který odešle "zprávu - jmeno, email, obsah" na můj email a zároven odešle potvrzení o přijetí zprávy odesílateli. Problém je v tom, že někdy odesílateli dorazí jak má a některým dorazí jen jako změt' písmen. Netušíte prosím, kde by mohl být zakopaný pes?

Děkuji.

P.S. Když dorazí změt' písmen, tak to vypadá takto:
Content-Type: text/plain; charset="utf-8"

Content-Transfer-Encoding: base64
Message-Id: <20130226131424.9BF2D6E1A1A@wl11-f13.wedos.net>
Date: Tue, 26 Feb 2013 14:14:24 +0100 (CET)

RMSba3VqZW1lIHphIFZhxaFpIG9iamVkbsOhdmt1LgoKWnByYWN1amVtZSBqaSBjbyBuZWpyeWNobGVqaSBhIG9kZcWhbGVtZSBuYSBWw6FtaSB1dmVkZW5vdSBhZHJlc3UuClYgcMWZw61wYWTEmyBuZXNyb3ZuYWxvc3TDrSBuw6FzIG5lcHJvZGxlbsSbIGtvbnRha3R1anRlLg0KIA0KVmHFoWUgb2JqZWRuw6F2a2Egb2JzYWh1amU6DQogDQotLS0tLSBGQUtUVVJBxIxOw40gQURSRVNBIC0t=
=

Moderátor Davex: Vymazána důvěrná část obsahu e-mailu.
juriad
Napadá mě, že mezi hlavičkami by mohla být prázdná řádka (přebývající odřádkování na vstupu), která odděluje hlavičky od těla emailu. Celý blok:
Content-Type: text/plain; charset="utf-8"

Content-Transfer-Encoding: base64
Message-Id: <20130226131424.9BF2D6E1A1A@wl11-f13.wedos.net>
Date: Tue, 26 Feb 2013 14:14:24 +0100 (CET)
by měl být součástí hlavičky bez prázdných řádek.

Mimochodem, obsah emailu je korektně zakódovaný base64 a mailový klient tomu porozumí (za předpokladu, že dostane v hlavičce řádku "Content-Transfer-Encoding: base64").

Pozor, text, který jsi sem zkopíroval, obsahuje citlivé údaje; část textu: "HighTech Perf. Wash+"
mmartinn
Profil *
Děkuji za rada, vyzkouším.

Narazil jsem zde na fóru na podobný (ne-li stejný problém) viz. mail odeslaný přes php se v MS Outlook špatně zobrazuje, tak jej rovněž vyzkouším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: