Autor Zpráva
marek1596
Profil *
Na stranke zobrazujem xml z ineho webu, xml stahujem pomocou curl, uz sa mi dva krat stalo, ze dany server z ktoreho to stahujem vypadol a mne stranka po par minutach vypadol tiez a zobrazoval uz len hlasku 503. Nieco sa mi mari ze tym ze sa moj web stale pokusa o spojenie z nefunkcnym servrom zaplni asi sloty alebo co pri a tak vyradi z prevadzky moj web. Da sa nejak v php curl osetrit?


Moze byt problem v tom ze som nepouzil nastavenie timeoutu a bral nejake defaultne nastavenie?

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 1);
jan99
Profil *
503 (Service Unavailable). This code is returned when the server cannot respond due to temporary overloading or maintenance. Some users, for example, have limited accounts which can only handle so many requests per day or bytes send per period of time. When the limits are exceeded a 503 code may be returned.

Spojitost si muzes domyslet..
Micruss
Profil
chtělo by to sledovat ten server a když vypadne tak udělat podmínku a nebo opačně.. z toho xml

jak vytahuješ data tak tam daj podmínku jestli tam není 503 save if(!...) {}
marek1596
Profil *
ten server ale nema 503, on len moze uplne vypadnut a kedze moj sa zahlti poziadavkami na pripojenie, tak zacne moj vyhadzovat 503 skrz toho, ale asi to riesi toto:

curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 1);

neviem ci sa to da este nejak osetrit inac aby sa moj zaoberal len nejaky cas na danu poziadavku a pokial neuspeje tak to ignoroval a nezaoberal sa s tym dlho, ci staci len toto?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0