Autor Zpráva
Aidios
Profil
Ahoj,
Mám select a potřeboval bych ho nahradit input type="submit" a aby už jakoby se nemuselo klikat na další input, který je v 2. řádku od spodu.
echo "<form name='postrating' method='post' action='".$rating_link."'>\n";
echo "<select name='rating' class='textbox'>\n";
echo "<option value='0'>".$locale['r107']."</option>\n";
foreach($ratings as $rating=>$rating_info) {
  echo "<option value='".$rating."'>$rating_info</option>\n";
}
echo "</select>\n";
echo "<input type='submit' name='post_rating' value='".$locale['r103']."' class='button' />\n";
echo "</form>";
Děkuji za rady.
Enko
Profil *
Rád ti pomůžu, ale absolutně nechápu, co tím myslíš. respektive mě napadá několik varitant, co bys asi tak mohl myslet...
Aidios
Profil
Mám jakoby tohle:


A potřeboval bych, aby to byly jako by pouze jen 2 tlačítka, s tím že to bude mít jakoby stejnou funkci jako to první.
Luky
Profil
Pro takovéto případy se nabízí ajax (ale určitě to chce i variantu pro uživatele, kteří nemají zapnutý javascript).
Tori
Profil
Aidios:
potřeboval bych, aby to byly jako by pouze jen 2 tlačítka,
A proč neuděláte ty dvě tlačítka rovnou? (input type=image)
Aidios
Profil
Luky:
Díky, podívám se na to. Ale pokud by to šlo tak bych to radši udělal pouze v PHP a HTML.
Tori:
No, pokud to jde, tak by mě zajímalo, jak bude vypadat kód. Jak sem psal výše tak to chci převést do input type=“submit“ (image (to už je snad jedno, jestli je tam text nebo image...)). Ale nevím jak upravit zdrojový kód, aby to fungovalo.
Tori
Profil
Aidios:
Zjednodušeně takhle. Odesílací tlačítko není potřeba, odesílá se tím obrázkovým.

<form method='post'>
Vybrat hodnocení:<br>
<input type='image' src='obrazekPlus.png' name='rating' value='plus' title='Výborné'><br>
<input type='image' src='obrazekMinus.png' name='rating' value='minus' title='Nedostačující'>
</form>
Zvolenou hodnotu zjistíte úplně stejně z $_POST['rating'].
Aidios
Profil
o

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0