Autor Zpráva
Porky
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych poradit. Mám výpis text z DB, kde jsou jednotlivé odstavce (v těch odstavcí mohou být i další textové úpravy - např. tučné písmo, apod). Jak docílit toho, aby se mi po prvním odstavci zobrazil obrázek? Vůbec nevím jak si s parserem poradit.

Děkuji moc
Jan Tvrdík
Profil
Porky:
Ten kód je v HTML?
Porky
Profil *
Jan Tvrdík:
Popsal jsem to možná špatně. Mám normální výpis článku z DB. Ten text z DB je formátovaný ve WYSIWYG editoru, takže má např. několik odstavců. A já bych potřeboval, aby se mi po tom prvnim odstavci zobrazil obrázek a dále se zobrazil text.

Snad jsem popsal lépe.

Díky
peta
Profil
V tom editoru vlozis obrazek do stranky do odstavce.
http://ckeditor.com/demo
u tohoto editoru toho docilis tak, ze kliknes na obrazek, pak na treti tlacitko od konce, je tam po kliknuti na obrazek text "styled...", kliknes na right, tim se zarovnani doprava zrusi a obrazek ziska samostatny radek.
Tlacitko vlozeni obrazku je v tom editoru v prvni rade tlacitek, treti skupina od konce, prvni tlacitko, vpravo od takove flajecky.
Pokud to chces teda nejak phpckem, tak
$str = preg_replace('\<\/p\>','</p><img src="ahoj.gif">',$str);
To by mohlo najit prvni </p> a nahradit ho za </p><img scr="ahoj.gif">. Pripadne pogoogluj examply na "preg_replace html tag", pokud tam mam nejakou chybu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0