Autor Zpráva
quatzael
Mám úplně jednoduchý script:

<?php
header("Location: /");

Potřebuju se s ním dostat na hlavní stránku. Script normálně proběhne, ale nikam se to nepřesměruje, ať tam zadávám jakoukoliv adresu, nikam se to nepřesměruje..

Nevíte co s tím může být??
Taps
quatzael:
nefunguje ani ?
header("Location: index.php"); //případně index.html
quatzael
Taps:
právě, že ne. Vůbec nic.. A script přitom normálně běží. Když pod to dám nějaký echo tak se to normálně vypíše..
margin
Profil *
Nemáš před header nic? Napadá mě BOM, protože není něžně vidět.
quatzael
margin:
mám to takhle, ale je to includovanej soubor, takže před ním teoreticky něco je.. co je to BOM??
peta
quatzael: To bude chtit demo stranku a jeji kod.
V nejhorsim se da pouzit presmerovani pomoci <meta> nebo <script>. Myslim si, ze mozna mas pred tim echo nebo vypisujes jiny html kod a tim padem je header uz uzavren, dalse takove pokusy ignoruje. Pak je mozne, ze mas chybne podminku nebo zavorku. Tezko rici z takoveho nic, co jsi poskytl ke zkoumani. Pri zapnuti error_reporting to nepise chyby?
Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » headers already sent…
Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Zapnutí výpisu všech chyb a varování
quatzael
peta:
no mám tam už něco vypsaný, to je vlastně pravda. Ale to tam potřebuju mít. Existuje nějakej způsob jak stránku přesměrovat i v tomto případě??

quatzael:
i když je pravda, že to můžu trochu upravit, a vyřešit to jinak..

Vyřešeno, zbytečně jsem vlastně načítal stránku, kterou jsem už nepotřeboval. To jsem si hned neuvědomil..
peta
quatzael: ob_start resi problem s echem, kdyz se ti to nechce prepisovat do promennych.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: