Autor Zpráva
aladin
Profil *
Zdravím, nedávno jsem zahlédl web,kterej udával informace z jedné browser hry.
ta hra se jmenovala sfgame.
z těch inforací vytvořil i signaturu
jde mě o to,jak zjistil ty informace z té hry,
má tam že pokud si zadám nick stejný z té hry,tak mě to tam vyjede veškeré informace (ta hra je vytvořená ve flash)
po shlédnutí jsem si řekl že si to taky skusím,ale nevím jak získal ty informace (ty informace byly aktualizovány,že pokud jsem udělal lvl tak se mu to tam okamžitě zobrazilo)
jak se to dá vybrat ty informace?
díky za veškeré informace :)
unlucky
Profil
hra ma zrejme API nebo podobny vystup. Nebo jednoduse pres URL ziskat data pomoci funkce file_get_contents
aladin
Profil *
API to nebude mít...
jde to nějak sebrat z webové konzole? ty data?
Dědek83
Profil *
API sfgame opravdu nemá.

Nejjednodušší způsob je si odchytat URL a následně co vrací. URL vypadá následovně
http://s4.sfgame.cz/request.php?req=hash004&random=%2&rnd=6791367971364676617253

hash Ti vrátí server po přihlášení
hodnota 004 je ID sekce o které chceš vrátit info, 004 je konkrétně info o postavě
čislo za rnd je náhodně generované číslo, zřejmě slouží k identifikaci poždavku

Poté nálsedně zpracuješ data, která se Ti na základě URL vrátí, ale upozorňuji, je shluk dat oddělený středníky a musíš si najít co který údaj znamená.
aladin
Profil *
Dědek83:
no jo,ale jak z toho requestu poznám nick?nebo spíše pokud jim tam dám input text aby si tam dali svůj nick,tak jak jim pošlu ten post aby se mě vrátily jeho informace?
Dědek83
Profil *
První podmínka abys toto mohl dělat je, že musíš být v dané hře zaregistrován (jinak by Ti uživatel musel dát i své heslo a to předpokládám nedá).

Ukázka, kterou jsem poslal, vrací info o přihlášené postavě. Pokud chceš info o jiné, podívej se, jaká URL se volá po klepnutí na nick s Síni slávy.
aladin
Profil *
a to tam musím dát ty udaje do souboru? pořád nechápu jak to pracuje.. díky za odpověd
Dědek83
Profil *
Nene, ten nick pro který chceš údaje zjisti předáš v URL, ukázka pro nick "tesla"


$hash = '';
$user = 'Tesla';
$path = 'http://s4.sfgame.cz/request.php?req=' . $hash . '513' . $user . '&random=%2&rnd=1618392791364901003411';

$fopen = fopen($path, 'r');
$content =  stream_get_contents($fopen);
fclose($fopen);

$hash je hash, který získáš po příhlášení
$user je uživatel o kterém chceš získat údaje
$content data vrácená serverem, která pak zpracuješ a zobrazíš jak chceš
aladin
Profil *
Dědek83
aha,díky moc:)
ještě se chci zeptat,jde takhle odchytit POST?
jelikož ta hra co chci skusit je taky celá ve flash,akorát má metodu POST místo GET
jedná se o hru The settlers
www.thesettlers-online.cz/cs/play
Dědek83
Profil *
Pro zasílání POST dat použij cURL, ukázku najdeš třeba zde
aladin
Profil *
Já zkoumal tu hru,a nevím jak bych to mohl napojit..
mají to tam docela složitě udělaný,a myslím si že to asi nepujde získat ty data..
můžeš se tam prosím kouknout?
mají tam práve post na jinou stránku ze který berou data... (si myslím)
na tom sfgame tam to je jednodušší,tam mají všude GET a všechno na jedné stránce..ale tady není nic takovýho,že bych šel na nějakej profil,kde by byly načtený data.. :/
mě by stačilo vyčíst jen avatar,lvl,a v kterém je cechu..nic jiného
Pokud bys měl prosím čas,skusil by jsi to? byl bych ti moc vděčný....
Dědek83
Profil *
Ozvi se mi prosím na michal.sec@gmail.com a nějak se domluvíme, tohle už jde mimo fórum

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0