Autor Zpráva
Player
Profil *
AHojte , měl bych otázku je nějaká funkce co zjistí návštěvníkovo ID počítače nebo něco takovýho? Chtěl bych udělat pečetidla pouze na pc ... nebo prostě ID systému nevim ... ale herní web (nechci dělat reklamu řeknu pouze název : Sindicate) Pečetidla mají na id počítače... tak by mě zajímalo jak toho docílit...
Monkeys
Profil *
Player:
ID počítače
Asi myslis skor IP

M.
Joker
Profil
Player:
To jde o to, co si představujete pod pojmem ID počítače.
Anebo dokonce můžeme jít ještě dál: Jde o to, co si představujete pod pojmem počítač.

Samozřejmě můžete zjistit jednoznačnou identifikaci síťového zařízení, které komunikuje se serverem. To je IP adresa. Nicméně to nemusí být počítač návštěvníka, ale nějaký router po cestě. A za routerem (z pohledu serveru) se schovává celá síť X počítačů, o jejichž existenci server nemá tušení.
No a k dovršení všeho je možné, aby jeden konkrétní počítač mezi takovými sítěmi přecházel (když to bude třeba notebook a WiFi sítě), čímž bude vystupovat pod různými IP adresami.

Prakticky tedy jedna hodnota, která by jednoznačně identifikovala koncové zařízení používané návštěvníkem, neexistuje.

Nejvhodnější postup závisí na tom, čeho konkrétně chcete dosáhnout.
Player
Profil *
Na té stránce "Sindicate" mají pečetidla na počítač ... no mužu si tam dát pečetidlo na počítač a na IP .. zkoušel sem to se setry počítačem ... když si nastavím pečetidlo na IP .. připojim se od sebe a od sestry a od nikoho jinýho ne ... pakliže ale dám pečetidlo na počítač jde to opravdu jen z mého počítače a nikoliv z jiného (taktéž jsem odzkoušel u sestry počítače) ... funkci nevím ... něco to přece musí zjišťovat ... nemusí to být přímo ID počítače ... tak to mají popsané jen oni na té stránce ... může to zjistovat třeba ID systému ... protože na té stránce jsem si dal pečetidlo na počítač ... a poté o několik měsíců jsem si dal jiný systém W7 Ultimate z HP ... a pečetidlo mě už nepustilo přičemž jsem měl stejný počítač ... a mě zajímá funkce která vlastně zjišťuje něco co má každej počítač jinak ale přesto tu věc má furt ...


a Nebo mě taky napadá že to maj řešený přes trvalou proměnou cookie co mě zapíšou a k nim do databáze také ... a pak když se shoduje pustí mě to ... no ale stále mě vrtá hlavou jestli prostě nějaká funkce na to neni...
wtf
Profil *
Jen tak mimochodem, pokud máš na mysli hru Syndicate, tak ta běží na Originu.
A tak to je něco trochu jiného než web.
Player
Profil *
Ne hru Syndicate ... já myslim herní portál Sindicate ... maj hry apod a vlastně učty ve hře spravujou přes nastavení v DB a PhP

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0