Autor Zpráva
Pavel123
Profil
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví toto:

Mám na webu registraci, takže se lidé mohou zaregistrovat a pak má každý svůj profil, který si může upravovat.
Chtěl bych, aby u každého profilu bylo ještě, když byl naposledy on-line, jako je to třeba tady, když dáte svůj profil, tak Vám to vypíše, když jste byl naposledy on-line-třeba "online před chvílí". Nevíte, prosím, jak na to?

Moc děkuji.
Chuchycek
Profil
Také zdravím,
vytvoř si skript nebo funkci, která se ti bude volat, při každém refreshnutí stránky a tam budeš aktualizovat čas, ve kterém uživatel naposledy obnovil stránku... a tu pak buď vlož do nějakého souboru, který se spouští při každém pohybu na webu většinou takový soubor tvoří jádro web nebo to vlož do každého ze svých skriptů, když nemáš takový soubor.
aladin
Profil *
zdravím
ted jsem to také řešil,a vyřešil jsem to tak, že do db k uživatelum jsem si přidal sloupec aktivita
pokud uživatel pujde na jinou stránku,tak se aktivita změní v aktualní čas
pak jen odečteš skutečný čas s časem v db a tím zjistíš jak dlouho je neaktivní..
popř si můžeš udělat podmínky že pokud je čas do 10min,tak to vypíše "online před chvílí"
pokud třeba po 30min,tak to vypíše uživatel je již pul hodiny neaktivní
apod...

tímhle si můžeš udělat i online status.. do 30min bude text ONLINE nad 30min OFFLINE..
nebo podle tebe jakej čas uznáš za vhodný..

ovšem je to zpomalení webu (sice ne znatelně,ale přeci jen..) jelikož na každý stránce vlastně updatuješ db

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0