Autor Zpráva
dikulus
Profil
Dobrý den, s php neumím dělat ale vím že abych si něco (třeba text zadaný do formuláře) poslal a uložil na svůj server, potřebuji php. Mohli byste mi dát odkaz nebo přímo kód na nějaký skript který by data odeslal na server a tam je uchoval?
Děkuji
Anonymní
Profil *
Obecně řečeno, nepotřebuješ přímo PHP, aby jsi ukládal něco na server(většinou používáš databázi na tento účel) můžeš použít i jinou technologii - nebo jak to nazvat?(JSP, ASP.NET, ASP, Ruby on Rails atd..) Každopádně PHP je asi nejjednodušší a pokud neumíš ani to o žádných jiných technologií ani neuvažuj.
Tvůj problém by šel vyhledat pár minutami hledání na googlu - Našel jsem tyhle dva: Údajně jeden bez databáze a druhý s databází.
http://www.tvorba-webu.cz/php/kniha_navstev.php
http://www.samuraj-cz.com/clanek/jak-na-formulare-v-php-bezpecnost-a-pouzitelnost/

Ale být tebou bych spíše zvážil a udělal bych si něco sám, už jenom z důvodu že podobnou věc se naučíš během prvních pár hodin učení - a upřímně vyplatí se ti to, už jenom z důvodu že časem to PHP(či jinou technologii) fakt budeš potřebovat a opravdu je efektivnější umět aspoň ty základy než web lepit z miliony dalších cizích skriptů.

Snad ti moje odpověď aspoň trošku pomohla, každopádně co se týče těch odkazů, nevím jestli to funguje či ne, nezkoušel jsem, ale řekl bych že to fungovat bude..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0